[trx_title]

Arhiiv

[/trx_title]

IT-Kart Tallinn 04.-05.06.2020 Galerii

IT-Kart Tallinnas Unibeti Kardikeskuses 04.-05. juuni 2020 Fotograaf Ardo Säks

Uus tuli selleks, et jääda ehk võistluskalendris on koha saanud Virtuaalspartakiaad!

Aprillikuus startis Eesti Firmaspordi ajaloos esmakordselt Virtuaalne Kevadspartakiaad, kus osales üle 300 firmasportlase ja pea 20 ettevõtet. Tegu oli kordaläinud võistlustega, kus kolme nädala jooksul oli võimalik ennast proovile panna kuuel võistlusalal – virtuaaljooks, -kabe, -rattasõit, -male, -hoidis ja –mälumäng!

Miks me võtame osa Firmaspordi üritustest? -SimplBooks lugu

SimplBooks tiim võtab Firmaspordi “Eesti osavaim IT-ettevõte” ürituste sarjast osa juba teist aastat ning “Kondimootoriga tööle” üritusest juba kolmandat aastat.

Aprillikuus sportisid firmasportlased virtuaalselt

06.-26. aprillil toimus esmakordselt Eesti Firmaspordi Liidu eest vedamisel Virtuaalne Kevadspartakiaad. Kokku oli ajakavas kuus erinevat, huvitavat ja väljakutsuvat spordiala, mis olid jagatud kolme nädala peale.

Firmasportlaste teine virtuaalne nädal täis sporti on tehtud!

Kaks esimest nädalat on Virtuaalsest Kevadspartakiaadist seljatatud!

Esimene virtuaalne spordinädal seljataga

Eesti Firmaspordi Liit korraldab aprillikuus kolme nädala jooksul Virtuaalset Kevadspartakiaadi. Ürituse raames saavad kõik firmasportlased sportida individuaalselt-virtuaalselt kuuel erineval spordialal – virtuaaljooks, -kabe, -rattasõit, -male, -discgolf ning -mälumäng. Võistlusnimekirjas on pea 20 ettevõtet ja üle 300 võistlusvalmi sportlase!

Uus ja esmakordne ehk Virtuaalne Kevaspartakiaad!

Praegu on üle maailma ärevad ajad – kõige tähtsamal kohal on inimeste tervis ning koroonaviiruse leviku peatamine ja tõkestamine. Ka Eesti Firmaspordi Liit annab selleks omapoolse panuse ning lükkab edasi kõik spordiüritused, mis pidid toimuma nii märtsis kui ka aprillis. Ei ole lahendamatuid olukordi ning Eesti Firmaspordi Liit leidis sportimiseks võimaluse!

Meeleolukas nädalavahetus Lõuna-Eestis koos parimate firmasportlastega

6.-8. Märtsil pidasid Eesti ettevõtted maha Otepääl ja Käärikul Talispartakiaadi ehk Eesti Firmaspordi Liidu ettevõtete talimängud! Kokku võisteldi 19 erineval ja väljakutsuval spordialal.

Talispartakiaadi üldvõitja on esmakordselt SEB

Viimane ja otsustav võistluspäev oli särav ning pühendatud meie naistele. Lisaks viimasele võistluspäevale Talispartakiaadil tähistasime rahvusvahelist naistepäeva! Teise võistluspäeva lõpuks oli selge, et üldvõitja ettevõtete seas ei ole enne kindel, kui kõik alad on tehtud!

Emotsioonide rohke Talispartakiaadi teine päev Käärikul

Teisel võistluspäeval leidus taas igaühele sobivaid huvitavaid ja väljakutsuvaid alasid. Päev kujunes emotsioonide rohkeks ja võistlejates kihas väga suur võistlusvaim, mida ergutasid tagant raja ääres olnud fännid.