Soovid tulla meile vabatahtlikuks? Anna sellest meile teada!

Eesti Firmaspordi Liit MTÜ otsib enda ridadesse tublisid ja abivalmis vabatahtlikke, kes soovivad kaasa lüüa Eestis liikumisharrastuse arendamisel ning osa saada väga mitmekülgsest kogemusest ürituste korraldamisel. Oleme korraldamas üle 30 erineva spordiürituse, mis hõlmavad endas üle 80 erineva spordiala kogu aasta vältel!

Mida meie vabatahtlikud teevad?

Vabatahtlikud meie üritustel on kaasatud kõikidesse tegevustesse – nii ettevalmistusse, ürituse korraldamisesse kohapeal kui ka “ürituse kokku pakkimisele”. Iga vabatahtlik on meie jaoks oluline ning kõiki tema oskuseid, teadmisi ja ootuseid võetakse ürituse korraldamisel arvesse, et ta leiaks kõige parema ning mugavama “töö” ürituse ajal!

Mõned näited sellest mida meie vabatahtlikud teevad: hindavad vettehüppeid, pakivad numbreid, käepaelu ja haaknõelu, võtavad aega, märgivad maha võistlusradu, korraldavad enda meelisala (näiteks suusatamist, saalihokit, rahvastepalli, ultimate-frisbeed ja palju muud), kommenteerivad, märgivad tulemusi ja veel mitmeid ja mitmeid teisi erinevaid asju.

Kas vabatahtlikuks olemiseks on vaja eelnev kogemus?

Kindlasti mitte! Selleks, et vabatahtlikuks tulla ei pea omama eelnevat kogemust ürituste korraldamisel. Vajalik on entusiasm, soov õppida ning soov panustada ürituse toimimisse. Kogu väljaõpe toimub üritusel kohapeal. Kui aga kellelgi on eelnev kogemus spordiürituste korraldamisel, siis anna sellest meile kindlasti teada, mis valdkonnas end kõige paremini tunned ja oskame sellega arvestada.

Ootame kõiki huvilisi endast märku andma!

Mida me enda vabatahtlikele pakume?

Kõik meie vabatahtlikud saavad nimelise korraldaja särgi ning vastavalt aastaajale kas nokamütsi või siis talvemütsi. Lisaks vastavalt aastaajale veel ka vest ja torusall. Samuti on vabatahtlikele tagatud toitlustus, transpordikulud ning mitmepäevaste ürituste puhul ka majutus. Iga ürituse ajal või pärast üritust teeme korraldajatega ühise saunaõhtu või istume pika laua taha ja veedame mõnusalt aega. Kindlasti saavad kõik vabatahtlikud väga mitmekesise ja ülevaatliku kogemuse ning praktilisi oskuseid ürituste korraldamisest. Ka leiad sõbrad/tuttavad kogu eluks 🙂

Kuidas ma saan Teiega ühendust võtta?

Kõige parem on sellest meile teada anda kirjutades taavi@firmasport.ee või helistades +372 53 888 459 (Taavi) ning anda märku, et oled huvitatud meie üritustel vabatahtlikuna abis olema ning vastavalt, mis üritused meil hetkel tulemas on, leiame kõigile vabatahtlikele rakendust.