Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020

Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 on sari, mis selgitab välja Eesti kõige aktiivsemad ja sportlikumad valitsusasutused. Sarja eesmärgiks on väärtustada sportlikke ja energilisi valitsusasutuste kollektiive, kes panustavad oma töötajate tervisesse. Sarja korraldab Eesti Firmaspordi Liit.

Sportlikema Riigiasutuse sarjas saavad osaleda kõik Eesti valitsusasutused oma kollektiividega ning samuti nende allasutused. Kui enda kollektiivist võistkonda kokku ei saa, siis võib kasutada allasutuste töötajaid, eeldusel, et allasutus ei osale enda võistkonnaga juba võistlusel.

Eesti Sportlikema Riigiasutuse aladel arvestatakse alajuhendi järgi teenitud kohapunkte vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Üritustele registreerimine toimub Eesti Firmaspordi Liidu kodulehel registreerimisankeedi kaudu või kirjutades hendrik@firmasport.ee.

Kõikidele Eesti Sportlikema Riigiasutuse sarja üritustele korraga registreerimine maksab 1350 € + km (150 € soodustust esimese registreerimisvooru hindadest)

Hind sisaldab ühe võistkonna osalust võrkpalli, korvpalli, saalihoki, saalijalgpalli turniiril, Riigiasutuse Suvemängudel ühe võistkonna osalust kõikidel aladel (ehk kokku 3 võistkonda) ning 5 mängija osalust lauatennise turniiril.

Eesti Firmaspordi Liidul sarja korraldajana on õigus juhendit täpsustada, teavitades sellest osalejaid oma koduleheküljel. Eesti Sportlikema Riigiasutuse sarjale kohanduvad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendis sätestatud tingimused.

Peale ürituste toimumist autasustakse kolme parimat võistkonda medalite, auhindade ning karikatega.

5 sportlikemat valitsusasutust autasustatakse hooajalõpetamisel 21. novembril 2020 ööklubis Maasikas Eesti Sportlikema Riigiasutuse karikatega.