Eesti Firmaspordi Liidu koostöö partnerid ja toetajad:

A. Le Coq on Eesti vanim ja suurim joogitootja, kelle tootevalikust leiab 11 erinevat tootegruppi. Neist suurim on õllede tooteportfell, järgnevad mahl, vesi ja karastusjook ning ülejäänud tootegrupid – siidrid, lahjad alkohoolsed joogid, Active mahlajoogid, spordi- ja energiajoogid, siirupid ning kali. Ettevõte seisab hea Eesti joogikultuuri säilimise ja arendamise eest, hoides au sees nii vanu joogitootmise traditsioone kui ka uuendades pidevalt oma tooteportfelli pakkumaks tarbijatele üha uusi ja tervislikke maitsekombinatsioone.

A.Le Coq on Eesti Firmaspordi Liidu ametlik joogipartner!

AS FIFAA on 1993 aastal asutatud ettevõte, mis kuulub FIFAA Gruppi ning mis lisaks reklaamrõivaste ning -meenete tootmisele tegeleb jaekaubanduse ning hulgimüügi valdkonnas. Fifaa Grupis kümnes tütarettevõttes ja neljakümnes kaupluses töötab kokku ligi 300 inimest.

FIFAA on Eesti Firmaspordi Liidu Eesti Sportlikuma Ettevõte sarja suurtoetaja!

SportID lahendab ettevõtete igapäevased tsekimajandamise mured ning muudab spordikompenastsiooni pakkumise oma töötajatele lihtsamaks.

SportID toetab Eesti firmaspordialast liikumist!

Äripäev on ilmunud juba aastast 1989. Tänaseks on Äripäev suurim profesionaalne ja mitmekesisem infopakkuja juhtidele. AS Äripäev on Eesti ärimeedia vaieldamatu turuliider, andes välja kolme ajalehte, arvukalt raamatuid, käsiraamatuid ja infolehti. Kollektiivi kuulub rohkem kui 200 võimekat töötajat alates tippajakirjanikest kuni erinevate valdkondade parimate asjatundjateni.

Äripäev on Eesti Firmaspordi Liidu meediapartner.

Eesti Kultuurkapital on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle tegevuse eesmärk on kunstide, rahvakultuuri, kehakultuuri ja spordi ning kultuuriehitiste rajamise ja renoveerimise toetamine rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu.

KULKA toetab Eesti firmaspordialast liikumist.

Tartu – Heade mõtete linn!

Tartu Linn aitab Eesti Firmaspordi Liidul läbi viia Tartus korraldatavat Kuldpalli, kust võtab osa enam kui 30 ettevõtet ning üle 550 firmasportlase üle Eesti!

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet aitab Eesti Firmaspordi Liidul läbi viia Kevadspartakiaadi ning Sügisspartakiaadi, mis leiavad aset Tallinna erinevates spordisaalides töönädala õhtutel.

Koostöös Eesti Olümpiakomitee ning ühendusega “Sport Kõigile” viib Eesti Firmaspordi Liit läbi aprillis “Töökohaspordikuud” ning septembris “Kondimootoriga tööle!” kampaaniat. Kampaaniat aitab läbi viia ka SportID.