Eesti Firmaspordi Liidu koostööpartnerid ja toetajad:

A. Le Coq on Eesti vanim ja suurim joogitootja, kelle tootevalikust leiab 11 erinevat tootegruppi. Neist suurim on õllede tooteportfell, järgnevad mahl, vesi ja karastusjook ning ülejäänud tootegrupid – siidrid, lahjad alkohoolsed joogid, Active mahlajoogid, spordi- ja energiajoogid, siirupid ning kali. Ettevõte seisab hea Eesti joogikultuuri säilimise ja arendamise eest, hoides au sees nii vanu joogitootmise traditsioone kui ka uuendades pidevalt oma tooteportfelli pakkumaks tarbijatele üha uusi ja tervislikke maitsekombinatsioone.

A.Le Coq on Eesti Firmaspordi Liidu ametlik joogipartner!

Eesti ja kogu Baltikumi suurim meediakontsern Postimees Grupp on 2020 aastal Eesti Firmaspordi Liidu ametlik meediapartner. Postimees Gruppi kuuluvad trükiväljaannetest Postimees, Sakala, Virumaa teataja jpt, raadiokanalid Elmar, Kuku ja MyHits jm, telekanalitest Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12 ning MyHits ning lisaks veel erinevad otseposti ja välimeedia kanalid. Postimees Grupp on tegutsenud juba aastast 1857 ning on vaieldamatu turuliider tegemaks iga oma partneri nähtavaks üle kogu Eesti!

Postimees on Eesti Firmaspordi Liidu meediapartner.

Jazz Pesulad on Eesti kapitalil põhinev autopesulate kett, mis pakub erinevaid autode ja teiste sõidukite puhastusteenuseid.

Innovaatiline ja autoomanike huve arvestav kaubamärk Jazz Pesulad võeti esmakordselt kasutusele 2003. aastal, kui avati esimene Jazz Pesula – Merimetsa Jazz Käsipesula, Tallinnas.

Jazz Pesulate eesmärk on aidata kõikidel sõidukiomanikel leida sobilikke lahendusi oma sõiduki puhtaks saamisel ja selle hoidmisel, pakkudes meeldivat teenindust ja taskukohast hinda.

Täna tegutseb Jazz Pesulate ketis 23 teeninduspunkti kaheksas Eestimaa linnas – Tallinnas, Tartus, Viljandis, Paides, Kuressaares, Keilas, Pärnus ja Narvas. Käsipesulaid on 2, pesutänavaid 20 ja selvepesulaid 9. Pesutänava ehk masinpesu teenust on võimalik kasutada ka Jazz Käsipesulates. Jazz Selvepesula teeninduspunkte on üle Eestis kokku 9, kus on kokku 40 pesuboksi.

Tänu Jazz Pesulate arvule ja suurele jõudlusele oleme võimelised ühes päevas teenindada rohkem kui 12 000 autot.

Stebby lahendab ettevõtete igapäevased tsekimajandamise mured ning muudab spordikompenastsiooni pakkumise oma töötajatele lihtsamaks.

Stebby toetab Eesti firmaspordialast liikumist!

Eesti Kultuurkapital on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle tegevuse eesmärk on kunstide, rahvakultuuri, kehakultuuri ja spordi ning kultuuriehitiste rajamise ja renoveerimise toetamine rahaliste vahendite sihipärase kogumise ja sihtotstarbelise jagamise kaudu.

KULKA toetab Eesti firmaspordialast liikumist.

Tartu – Heade mõtete linn!

Tartu Linn aitab Eesti Firmaspordi Liidul läbi viia Tartus korraldatavat Kuldpalli, kust võtab osa enam kui 30 ettevõtet ning üle 550 firmasportlase üle Eesti!

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet aitab Eesti Firmaspordi Liidul läbi viia Kevadspartakiaadi ning Sügisspartakiaadi, mis leiavad aset Tallinna erinevates spordisaalides töönädala õhtutel.

Koostöös Eesti Olümpiakomitee ning ühendusega “Sport Kõigile” viib Eesti Firmaspordi Liit läbi aprillis “Töökohaspordikuud” ning septembris “Kondimootoriga tööle!” kampaaniat.