Eesti Sportlikem Ettevõte 2019

Sarja eesmärgid

Eesti Sportlikem Ettevõte 2019 on sari, mis selgitab välja Eesti kõige aktiivsemad ja sportlikult edukamad ettevõtted. Sarja eesmärgiks on väärtustada energilist ja sportlikku töötajat ning kollektiive, kes oma töötajate arengusse panustavad. Sarja korraldab Eesti Firmaspordi Liit.

Sportlikema Ettevõtte sarjas saavad osalevad Eesti ettevõtted oma kollektiividega. Erandiks on Eesti Firmaspordi Liidu poolt korraldatavad võistkonnaalad, kus on väljakul korraga 5 või enam mängijat – neil aladel on lubatud kaasata kuni 2 ettevõttevälist esindajat lähtudes Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendist.

Võistlusalad/kalender

Eesti Sportlikema Ettevõtte võistlusalad 2019. aastal on järgmised:

Punktiarvestus

Eesti Sportlikema Ettevõtte aladel arvestatakse ala juhendi järgi teenitud kohapunkte vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Juhul kui kalendris märgitud rahvaspordi üritus toimub, aga see viiakse olude sunnil läbi mitte võistlusena ehk siis kohti ei selgitata, jagatakse osalenud ettevõtetele punktid vastavalt üldjuhendis kirjeldatud kohtade jagamise põhimõtetele.

Registreerimine

Üritustele osalejaks registreerimine toimub kas Eesti Firmaspordi Liidu (www.firmasport.ee), Klubi Tartu Maraton (www.tartumaraton.ee), Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse (www.korvemaa.ee) või SportID (www.sportid.ee) kodulehtedel vastavalt konkreetsete ürituste juhenditele ning registreerimistingimustele.

Sportland Kõrvemaa Nelikürituse sarjas olevatel üritustel peab ettevõtte võistkond olema eelnevalt registreeritud Sportland Kõrvemaa Nelikürituse firmade arvestuse juhendis sätestatud tingimustele.

Tartu Maratoni Kuubiku sarjas olevatel üritustel peab ettevõtte võistkond olema eelnevalt registreeritud vastavalt Klubi Tartu Maratoni firmade arvestuse juhendis sätestatud tingimustele.

Täiendavalt sarja osalejaks registreerumine pole vajalik.

Muu oluline

Eesti Firmaspordi Liidul sarja korraldajana on õigus juhendit täpsustada, teavitades sellest osalejaid oma koduleheküljel.

Autasustamine

10 parimat ettevõtet autasustatakse hooaja lõpetamisel, 16. novembril 2019 ööklubis Maasikas Eesti Sportlikema Ettevõtte karikatega ning hooaja parimat ettevõtet ka Eesti Firmaspordi Liidu partnerite poolt väljapandud auhindadega.

Eesti Sportlikuma Ettevõte sarja võitjale paneb auhinna välja Borealis, kes sarja võitja kontorisse viib üheks kuuks TASUTA lõõgastumiseks ja puhkepauside ajal pingetest vabastava massaažitooli. Täpsema info nende toodete kohta leiad Borealise kodulehelt.

Koostanud:

MTÜ Eesti Firmaspordi Liidu programmijuht                    

Kunnar Karu                                                

Kinnitanud:

MTÜ Eesti Firmaspordi Liidu projektijuht

Taavi Kruut

Meeldivaid spordielamusi 2019. aastal!

Tulemused