01. septembrist 30. septembrini 2022 toimub kampaania “Kondimootoriga Tööle!”

Kampaania eesmärk on innustada inimesi liikuma töölt koju ja tagasi kasutades selleks vaid kondimootori jõudu – olgu selleks siis liikumine jalgsi, rattaga, rulluiskudel või mis tahes muul viisil, kus tuleb kasutada kondimootori jõudu. Tähtis on igapäevane liikumine, mis on aluseks tervisliku elustiili ja eluviisi juurutamisel.

Üleskutse on toimumas YuMuuvi platvormil, mis ühildub pea kõikide tänapäevaste nutikellade ja nutitelefonidega. Selleks, et andmed saaksid YuMuuv platvormile üles laetud ei pea tegema muud, kui enda telefon/kell õhtul ära sünkroniseerida ja andmed jõuavadki platvormile! Nii lihtne see ongi!

Osalemine ei maksa midagi, kuid see eest paraneb kõigi osalejate tervis ja samuti ka liikumisaktiivsus ning liikumisharjumus, mis innustab kindlasti ka teisi kolleege, sõpru ja tuttavaid rohkem liikuma ja jälgima tervislikumaid eluviise. Lisaks eelpool mainitule on parimatele ja tublimatele kondimootoriga liikujatele välja pandud erinevaid auhindu.

Iga nädalaselt loositakse välja erinevaid auhindu ja premeeritakse aktiivsemaid kondimootoriga liikujaid.

Kui soovite üleskutsest enda ettevõttega osa võtta, siis palun andke sellest märku kirjutades aadressile taavi@firmasport.ee