Posted by: EFL meedia

Firmasportlaste teine virtuaalne nädal täis sporti on tehtud!

Kaks esimest nädalat on Virtuaalsest Kevadspartakiaadist seljatatud! Eesti Firmaspordi Liit korraldab aprillikuus kolme nädala jooksul Virtuaalset Kevadspartakiaadi. Ürituse raames saavad kõik firmasportlased sportida individuaalselt-virtuaalselt kuuel erineval spordialal – virtuaaljooks, -kabe, -rattasõit, -male, -hoidis ning -mälumäng. Võistlusnimekirjas on pea 25 ettevõtet ja üle 300 firmasportlase!

Maleturniir toimus sarnaselt kabeturniirist Vint.ee portaalis, millest võttis kodudes nutiseadme abil osa 56 firmasportlast. Meeste arvestuses tegi virtuaalselt parima tulemuse males Swedbanki esindaja Ilja Haitin ning naiste parim tulemus kuulus samuti Swedbankile, kelle esindaja Regina Narva võttis esikoha. Punktiarvestuses teenis kõige rohkem punkte maleturniiris Swedbank. Teise koha punktid viis koju Orkla Eesti AS ning kolmandal kohal platseerus virtuaalmales Admiral Markets AS. Virtuaalmale tulemused SIIN.

Virtuaalse Kevadspartakiaadi teise nädala jooksul oli võimalik kõikidel osalejatel vändata 15 km rattal. Esmalt tuli otsustada, millises võistlusklassis osaleda soovid, kas maantee- või maastikusõidus. Seejärel tuli välja valida juhendile sobiv rada, GPS seade töle panna ja oma tulemus ära sõita! Kokku tuli läbida ratta seljas 15,1 km, et vähendada GPS seadmete ebatäpsusi. Kui sõit tehtud, tuli tulemused Firmaspordile saata. Nii nagu jooksul kehtis ka rattasõidus sama reegel – kui nädala jooksul 15 km aeg paranes, siis võis uue tulemuse teele saata. Kokku laekus 136 firmasportlase rattasõidu aja.

Maanteesõidu võistlusklassis meeste arvestuses esikoha väärilist tulemust ajaga 20 min 41 sek sõitis välja Lennuliiklusteeninduse AS esindaja Tamor Bakhoff. Mehed 40 vanuseklassis võttis maanteesõidu võidu Elisa Spordiklubi võistleja Aivo Kaljumäe. Maanteesõidus naiste arvestuses võidutses firmasportlane Tallinna Lennujaama Spordiklubist Anni Adamson ajaga 23 min 24 sek. Naised 40 arvestuse maanteesõidus võttis võidu Elisa Spordiklubi esindaja Merike Mumme, kes läbis distantsi ajaga 21 min 13 sek.

Maastikusõidu võistlusklassis meeste arvestuses viis võidu koju Elisa Spordiklubi firmasportlane Ivo Suur, kes läbis ettenähtud distantsi ajaga 26 min 25 sek. Parimaks meheks 40 vanuseklassis maastikusõidu võistlusklassis kuulutati välja ajaga 27 min 47 sek Taavi Kainel Swedbankist. Naiste vanuseklassides näitasid parimaid aegu samuti Swedbanki töötajad – naiste arvestuses Hannula-Katrin Pandis, kes sõitis välja aja 33 min 19 sek ning naised 40 arvestuses Mare Ulp ajaga 30 min 7 sek. Virtuaalrattasõidu parimaks ettevõtteks tuli Swedbank, teisel kohal platseerus Elisa Spordiklubi ning kolmas Tallinna Lennujaama Spordiklubi! Tulemused leiab SIIT.

Peale teist nädalat on liidrikoht kindlalt Swedbanki käes (234 punkti), kohe järel teisel kohal on Orkla Eesti AS (206,4 punkti) ning kindlal kolmandal kohal püsib hetkel SEB (182,4 puntki). Üldarvestus nähtav SIIN.

Virtuaalse Kevadspartakiaadi kolmandal ja viimasel nädalal oli algselt planeeritud discgolf ning mälumäng, kuid kahjuks on eriolukorra tõttu jätkuvalt enamused discgolfi rajad suletud. Seetõttu on ees ootamas hoopis huvitavam ala – virtuaalhoidis, mis hõlmab endas kolme erinevat ala: plank, seinaiste ja pudelite hoidmine. Juba õhtul on võimalik osavõtta ka mälumängust Google Formsi platvormil! Vaata virtuaalhoidise näidist SIIN ning juhendeid loe SIIN.

Kindlasti ära unusta oma seiklustest Virtuaalsel Kevadspartakiaadil märkimast meid Facebookis @Firmasport ning Instagrammis @firmasport.ee! Instas säramiseks kasuta oma pildi juures teemamärget #firmasport ja #virtuaalkevadsparta!

Viimane pingutus läheb lahti nüüd!