Posted by: EFL meedia

Uus ja esmakordne ehk Virtuaalne Kevaspartakiaad!

Praegu on üle maailma ärevad ajad – kõige tähtsamal kohal on inimeste tervis ning koroonaviiruse leviku peatamine ja tõkestamine. Ka Eesti Firmaspordi Liit annab selleks omapoolse panuse ning lükkab edasi kõik spordiüritused, mis pidid toimuma nii märtsis kui ka aprillis. Ei ole lahendamatuid olukordi ning Eesti Firmaspordi Liit leidis sportimiseks võimaluse! Aktiivne liikumine ja sportlik eluviis on firmasportlaste igapäevases elus olulisel kohal ja seega kuulutame välja Virtuaalse Kevadspartakiaadi, mis toimub 06.-26. aprillini!

 

Aprillikuu kolme nädala jooksul on kõigil üle Eesti võimalik osa võtta Virtuaalsest Kevadspartakiaadist! Ees on ootamas kuus võistlusala – virtuaaljooks, -kabe, -rattasõit, -male, -discgolf ja -mälumäng. Üheks oluliseks asjaks, et Virtuaalsest Kevadspartakiaadist osa võtta, peab osalejal olemas olema nutiseade, millega enda sporditulemustest teada anda! Tutvu aladega täpsemalt SIIN

Kõik alad saavad olema omamoodi huvitavad ja väljakutsuvad! Eriti huvitavaks teeb asja see, et virtuaaljooksus ja -rattasõidus saavad osalejad valida just enda lemmiku raja ning virtuaalmales ja -kabes aitab parimate selgitamises kaasa portaal vint.ee. Hetkel on küll discgolfi rajad suletud, kui ootame olukorra leebumist ning hiljemalt nädal enne virtuaal-discgolfi algust, anname teada kas toimub discgolf või mõni vägev alternatiivne ala!

Virtuaalsel Kevadspartakiaadil ei ole kindlasti esikohal võit, vaid osavõtt ning argielust ja nelja seina vahelt välja saamine! Igapäevane aktiivne liikumine on igal ajal oluline ja kindlasti vajalik. Selleks, et asi põnevam oleks, kogume virtuaalselt kokku kõikide firmasportlaste tulemused ning paigutame edetabelitesse! Sporti saab teha ka individuaalselt-virtuaalselt!

Esimene stardipauk on juba 06. aprillil, kui lahti läheb virtuaaljooks ja samal nädalal on võimalik osaleda virtuaalkabes! Anna oma ettevõttest märku ja registreeri kodukontoris olevad töökaaslased kuni 05. aprillini SIIN

Koos teeme elu raskel ajal huvitavamaks! Näeme virtuaalsel võistlusrajal!

 

Tuletame meelde ja paneme südamele, et sporti tehes on samuti oluline jälgida Eesti Vabariigi poolt kehtestatud eriolukorra nõudeid!