Posted by: EFL meedia

Aprillikuus sportisid firmasportlased virtuaalselt

06.-26. aprillil toimus esmakordselt Eesti Firmaspordi Liidu eest vedamisel Virtuaalne Kevadspartakiaad. Kokku oli ajakavas kuus erinevat, huvitavat ja väljakutsuvat spordiala, mis olid jagatud kolme nädala peale.

Virtuaalsel Kevadspartakiaadil osales üle 300 spordifanatti 20st erinevast ettevõttest. Esimesel nädalal alustasid firmasportlased 5 km virtuaaljooksuga ning Vint.ee portaalis peeti maha kabeturniir. Jooksust võttis osa 168 ning kabes näitasid oma oskusi 65 firmasportlast. Virtuaalse Kevadspartakiaadi esimese nädala kohta loe rohkem SIIT.

Teisel nädalal ootas ees osalejaid 15 km rattasõit, kus oli võimalik valida, kas osaletakse maantee- või maastikusõidus ning male võistlus peeti samuti Vint.ee keskkonnas. Teisel nädalal väntas kilomeetreid 135 rattasõpra ning maletamas Vint.ee portaalis oli 56 firmasportlast. Teise nädala kokkuvõtet saad lugeda SIIT.

Kolmas ja otsustav võistlusnädal tõi firmasportlastele uudse alana virtuaalhoidise, mis koosnes kolmest alast – plank, seinaiste ja pudelite hoidmine, kus mehed hoidsid 2 liitriseid pudeleid ja naised 1,5 liitriseid pudeleid. Lisaks hoidisele toimus ka virtuaalne mälumäng. Virtuaalhoidises saavutas parima tulemuse kokkuvõttes Piret Põldsaar, kelle kolme ala koondtulemus oli pea 23 minutit! Tulemused leiate SIIT.

Virtuaalne mälumäng viidi läbi Google Forms platvormil. Kõikidele osalejatele saadeti kokkulepitud kellaajal link, kus tuli küsimustele vastata. Aega vastamiseks anti 30 minutit, mille jooksul tuli vastus leida 30 erinevale küsimusele. Virtuaalsel mälumängu kuningaks ja kuningannaks krooniti sellel korral Tallinna Lennujaama Spordiklubi esindajad Mattis Torn ning Piret Põldsaar. Tulemused SIIN.

Peale tihedat kolme nädalat ja kuut ala on välja selgitatud Virtuaalse Kevadspartakiaad 2020. aasta üldvõitja, kelleks on Swedbank ja kes astub esikoha poodiumile punktidega 354. Teisele kohale platseerus peale kolme võistlusnädalat Orkla Eesti AS (303,6 punkti). Üldarvestuse kolmas koht kuulub Talispartakiaad 2020 võitjale SEB (273,6 punkti). Kõikide Virtuaal-Kevadspartakiaadi tulemustega on võimalik tutvuda SIIN.

Auhinnafondi males ja kabes aitas täita Postimees, kes andis võitjatele postimees.ee lehel tasuta lugemiseks koode kindlaks ajaperioodiks. Kõiki võidukaid jooksjaid, rattasõitjaid ja hoidjaid premeerib A.Le Coq enda uudistoodetega – alkoholivaba ehtne ja humalane IPA, kus IPA-le omast tugevat ja mõrkjat nooti annavad Chinook, Amarillo, Cascade ja Citra erihumalad. Veel üllatab A. Le Coq ka Fassbrause Raspberry’ga, mis on kerge vaarikamaitsega naturaalselt kääritatud jook ja on valmistatud alkoholivabast nisuõllest ja vaarikamahlast.

Need kolm nädalat on olnud väga tihedad ja sporti on tehtud eriolukorra reegleid kindlalt jälgides! Täname ja õnnitleme kõiki osalejaid ja võitjaid! Järgmised üritused on kalendris veel lahtised, kuid esimesel võimalusel teavitame uutest kuupäevadest kõiki huvilisi ning jätkame spordiga!