Posted by: EFL meedia

Esimene virtuaalne spordinädal seljataga

Eesti Firmaspordi Liit korraldab aprillikuus kolme nädala jooksul Virtuaalset Kevadspartakiaadi. Ürituse raames saavad kõik firmasportlased sportida individuaalselt-virtuaalselt kuuel erineval spordialal – virtuaaljooks, -kabe, -rattasõit, -male, -discgolf ning -mälumäng. Võistlusnimekirjas on pea 20 ettevõtet ja üle 300 võistlusvalmi sportlase!

Esimene nädal on läbitud! Kabeturniirist Vint.ee portaali abil võttis virtuaalselt osa 66 firmasportlast. Meeste vanuseklassis tegi parima tulemuse Tallinna Lennujaama esindaja Kenneth Karp ning naiste parimat tulemust näitas SEB esindaja Marge Keering. Punktiarvestuses oli parimaks ettevõtteks Orkla Eesti AS! Kohe teisel kohal Swedbank ning kolmandal kohal virtuaalkabe arvestuses SEB. Virtuaalkabe tulemused SIIN.

Terve esimese nädala vältel oli võimalik Virtuaal Kevadspartakiaadil osa võtta virtuaalselt 5 km jooksul. Selleks tuli esmalt välja valida oma lemmik 5 km jooksurada, käima panna GPS-i jäljega äpp või spordikell ning joosta 5,1 km. Seda GPSi seadmete ebatäpsuse tõttu. Peale jooksu tuli tulemusest ja jooksurajast saata ekraanitõmmis Firmaspordile ning kui nädala jooksul 5 km aeg paranes, siis võis ka uue tulemuse teele saata. Kokku laekus pea 170 tulemust neljas vanuseklassis! Võistluse kõige kiiremat ja meeste arvestuses võidutulemust ajaga 16 min 51 sek näitas Finestmedia esindaja Martin Tamm. Mehed 40 vanuseklassis võttis võidu Swedbank võistleja Mati Korrol ajaga 18 min 58 sek. Naiste arvestuses võidutses firmasportlane Laura Maasik Swedbankist ajaga 18 min 28 sek. Naised 40 arvestuses võttis võidu Tallinna Lennujaama esindaja Piret Põldsaar, kes läbis 5,1 km distantsi ajaga 21 min 33 sek. Virtuaaljooksu parimaks ettevõtteks tuli Swedbank, teisel kohal platseerus Orkla Eesti AS ning kolmas SEB! Tulemused SIIN.

Hetkel hoiavad liidripositsiooni üldarvestuses Orkla Eesti AS ja Swedbank, kellel peale esimest nädalat mõlemal on kokku kogutud 114 punkti. Kolmandal kohal 96 punktiga on hetkel SEB! Üldarvestuse tulemused SIIN.

Virtuaalse Kevadspartakiaadi teisel nädalal sõidame 15 km ratast lausa kahes erinevas võistlusklassis (MTB/MNT) ning tavapäraselt neljas vanuseklassis! Tõsi, võistelda ei saa mõlemas võistlusklassis, seega tuleb teha endale sobiv ja õige valik! Juba homme lähevad parimad pead vastamisi taas Vint.ee portaalis virtuaalsel maleturniiril!

Loe võistlusalade kohta rohkem SIIN ning ära unusta oma seiklustest Virtuaalsel Kevadspartakiaadil märkimast ka meid Facebookis @Firmasport ning Instagrammis @firmasport.ee! Instas kasuta eristumiseks oma pildi juures teemamärget #firmasport ja #virtuaalkevadsparta!

Põnevus kasvab iga päevaga!

PS! Pildid on artikli visuaalseks ilmestamiseks möödunud üritustelt! Seega on tõenäoline, et tegu ei ole Virtuaalsel Kevadspartakiaadil tehtud piltidega.