Posted by: EFL meedia

Miks me võtame osa Firmaspordi üritustest? -SimplBooks lugu

SimplBooks tiim võtab Firmaspordi “Eesti osavaim IT-ettevõte” ürituste sarjast osa juba teist aastat ning “Kondimootoriga tööle” üritusest juba kolmandat aastat. “Eesti Osavaim IT-ettevõte” ürituste sari on meie tiimi jaoks põnev, sest võistlused toimuvad viies kategoorias: bowlingus, noolemängus, autoorienteerumises, kardis ning paintballis. Seega on vaheldust ning üritused toimuvad mõistlike vahedega, et saab rahulikult tiimiga ette valmistada igaks järgnevaks võistluseks.

“Kondimootoriga tööle” võistlus on samuti olnud meie jaoks põnev juba mitu aastat. Võistluse käigus selgus, et osade meie tiimiliikmete jaoks pole mingi probleem tulla rattaga hommikul täiesti teisest linna otsast kontorisse kohale ning pärast tööpäeva tagasi sõita – ja nii kuu aega järjest. Need, kes kontorile lähemal elavad, on kasutanud tööle tulemiseks näiteks ka tõukeratast. See võistlus on mõnus vaheldus tavalisele argipäevale, mil me kõik kaldume olema mugavustsoonis ning unustame rohkem ennast liigutada. Samuti korraldatakse seda üritust soojal ajal, kui väljas on mõnus rohkem kondimootoriga ka liikuda. Meie jaoks igati inspireeriv ja mõnus üritus!

Meie tiimis on samuti ka igapäevaelus erinevaid spordialasid harrastavaid inimesi, kes tegelevad näiteks tennisega, purjetamisega, discgolfi, vabavõitlusega, jõusaaliga, kepikõnniga jpm. Kontoris töötavate inimeste jaoks on väga oluline mõelda rohkem ka liikumise peale, sest istuv töövorm ei mõju kehale ega meelele samuti just kõige paremini. Selleks üritame me kontoris iga tunni aja tagant viieks minutiks kontoritoolist püsti tõusta, et veidi ringutada. Väikeste pauside tegemine aitab säilitada meele erksana ning mõjub ka füüsilisele kehale hästi.

Firmaspordi poolt mitmendat aastat korraldatav IT-ettevõtete turniir on meile palju juurde andnud. Sellised võistlused on kogu tiimile hea vaheldus ja tekitab lisaks koostegemise põnevusele ka sportlikku hasarti. Võistlused on hästi organiseeritud ja oleme tänulikud Firmasport ürituste eestvedajatele!

Kui ka sinagi soovid kaasa lüüa Firmaspordi erinevatel üritustel, siis uuri ürituste kohta rohkem kodulehelt! Kindlasti hoia silm peal Firmaspordi sotsiaalmeedial, kus jagatakse firmasportlaste tegevusi ja toredaid sündmusi jooksvalt – Facebook ja Instagram on sinu parimad abilised selles! Firmasport ootab kõiki huvilisi alati üritustele!

Loo autor: SimplBooks tiim