Eesti Osavaim IT Ettevõte 2019

Eesti Osavaim IT Ettevõte 2019 on sari, mis selgitab välja Eesti kõige osavamad IT ettevõtted. Sarja eesmärgiks on väärtustada sportlikku ja energilist IT-ettevõtete kollektiive, kes panustavad oma töötajate meeskonnavaimu kasvatamisele ning heale tervisele. Sarja korraldab Eesti Firmaspordi Liit.

Eesti Osavaima IT Ettevõte sarjast saavad osa võta kõik Eestis tegutsevad IT ettevõtted ning samuti ka kõik ettevõtete IT valdkonna töötajad. Kasutada võib vaid enda ettevõtte töötajaid.

Eesti Osavaima IT Ettevõte aladel arvestatakse ala juhendi järgi teenitud kohapunkte vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Üritusele registreerimine toimub Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe kaudu täites ära registreerimisvormi või kirjutades hendrik@firmasport.ee.

Eesti Firmaspordi Liidul sarja korraldajana on õigus juhendit täpsustada, teavitades sellest osalejaid oma koduleheküljel ning meili teel kõikide võistkondade esindajaid.

Peale ürituse toimumist autasustakse kolme parimat võistkonda unikaalse karikaga ning auhindadega toetajate poolt.

5 osavaimat IT ettevõtet autasustatakse hooaja lõpetamisel, 16. novembril 2019 ööklubis Maasikas Eesti Firmaspordi Liidu aastalõpugalal Eesti Osavaima IT Ettevõte karikatega ning hooaja parimaid ettevõtteid ka Eesti Firmaspordi Liidu partnerite poolt väljapandud auhindadega.

Eesti Osavaima IT-Ettevõte sarja võitjale paneb auhinnaks välja meie hea partner Borealis üks kuu TASUTA massaažitooli kasutust. Täpsemat infot Borealise toodete ja teenuste kohta leiad Borealise kodulehelt.