Eesti Osavaim IT-Ettevõte 2020

Eesti Osavaim IT-Ettevõte 2020 on sari, mis selgitab välja Eesti kõige osavamad IT ettevõtted. Sarja eesmärgiks on väärtustada sportlikke ja energilisi IT-ettevõtete kollektiive, kes panustavad oma töötajate meeskonnavaimu kasvatamisele ning heale tervisele. Sarja korraldab Eesti Firmaspordi Liit.

Eesti Osavaima IT-Ettevõte sarjast saavad osa võta kõik Eestis tegutsevad IT-ettevõtted ning samuti ka kõikide ettevõtete IT-valdkonna töötajad.

Eesti Osavaima IT-Ettevõte sarja aladel arvestatakse kohapunkte vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Eesti Osavaima IT-Ettevõte 2020 arvestuses läheb kirja ühe ala parem tulemus ehk kaks korda samalt alalt punkte koguda ei ole võimalik. Punktiarvestuses arvestatakse bowlingut, dartsi, autoorienteerumist, karti, paintballi ja lauatennist.

Üritustele registreerimine toimub Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe kaudu täites ära registreerimisvormi või kirjutades hendrik@firmasport.ee.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus!

Kõikidele Eesti Osavaima IT-Ettevõtte sarja üritustele korraga registreerimise tasu on 900 € + km (110 € soodustus esimese vooru hindadest).

Hind sisaldab 1 võistkonna osalust bowlingu, kardi, dartsi ja autoorienteerumise ühel etapil, paintballi võistlusel ning 5 mängija osalust lauatennise turniiril.

Eesti Firmaspordi Liidul sarja korraldajana on õigus juhendit täpsustada, teavitades sellest osalejaid oma koduleheküljel. Eesti Osavaima IT-Ettevõtte sarjale kohanduvad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendis sätestatud tingimused.

Peale ürituste toimumist autasustakse kolme parimat võistkonda unikaalse karikaga ning kõiki võistkondi autasustatakse diplomiga.

5 osavaimat IT-ettevõtet autasustatakse hooaja lõpetamisel, 21. novembril 2020 ööklubis Maasikas Eesti Firmaspordi Liidu aastalõpugalal Eesti Osavaima IT-Ettevõte karikatega.