IT-Kart Tallinn, 01.06.2020

Tutvustus

IT ettevõtetele suunatud IT kart on meelelahutuslik võistlus, kust on oodatud osalema kõik infotehnoloogia alal tegutsevad ettevõtted.

Aeg ja koht

Võistlus toimub Unibet Kardikeskuses (aadress) 01.06.2020. Võistlus algab kell 18.00 ning orienteeruv lõpp on kell 21.00. Mandaat 17.45-18.00.

Võistkonnad

Osaleda saavad 5-liikmelised IT-ettevõtete või ettevõtte IT-töötajate võistkonnad, kelle hulgas peab olema ka vähemalt üks naisvõistleja.

Võistkonnas peavad olema ainult oma ettevõtte töötajad. Kui teie firmas töötab mõni hetkel Eesti või maailma tippu kuuluv rallistaar, pole probleemi. Aga kui tahate nendega või mõne teise ralliässaga ühepäevase käsunduslepingu teha, siis konkurendid vaatavad teile viltu.

Kui osalev ettevõte pole IT-ettevõte, siis tohivad võistkonda kuuluda vaid ettevõtte IT-töötajad.

IT-Kardist osavõtvate osalejate täpsema informatsiooni leiate Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendist ning Eesti Osavaima IT-Ettevõte sarja juhendist.

Osalevate tiimide arv on piiratud. Võistlema pääseb 12 võistkonda.

Võistluste süsteem

Võistlus algab kell 18.00 ning lõpeb orienteeruvalt kell 21.00

Kokku sõidetakse 100 ringi ning iga võistleja peab minimaalselt läbima 15 ringi. Ringid võib läbida järjest või vahepeal loovutada sõidukord teisele võistkonna kaaslasele.

Enne 100 ringi sõitmist eelneb võistlusele ka lihtne programmeerimisülesanne, mis peaks IT-ettevõtetele olema võrdlemisi lihtne.

Võistkondlik paremusjärjestus

IT ettevõtete vahelises arvestuses toob punkte iga ettevõtte parim võistkond. Teised sama ettevõtte võistkonnad punkte kinni ei hoia. Punktide arvestamine toimub vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Kui ühe ettevõtte sama võistkond soovib osaleda IT-Kardi või IT-Bowlingu nii Tartu kui Tallinna etapil, siis arvesse läheb vaid parim tulemus Osavaima IT Ettevõte üldarvestusse. Topelt punkte samal alal ühel ettevõttel teenida ei ole võimalik.

Osalejad

Oma osaluse kinnitanud võistkonnad:

Registreerimine

Võistlustele saab registreeruda saates oma võistkonna registreerimissoovi aadressile hendrik@firmasport.ee, täites kodulehel ära registreerimisvormi (valmimisel)

Osalustasu

Võistlustest osavõtutasu kuni 15.05.2020 on 350€ + KM. 16.05.2020 kuni 28.05.2020 on osavõtutasu 400€ + KM.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus!

Kõikidele IT Ettevõtete mitmevõistlusele korraga registreerimise tasu on …€ (10% soodustus). (1 bowlingu osavõistlus, 1 kardi osavõistlus, 1 nooleviske võistlus, 1 auto-orienteerumise võistlus ning 1 paintballi võistlus)

Autasustamine

Auhinnalaual on originaalne karikas, mis kuulub parimatele kardisõidu tiimidele. Lisaks eriauhinnad SportID-lt. Autasustatakse kolme parimat võistkonda.

Kardisõit kuulub Eesti Osavaima IT Ettevõtte sarja arvestusse.

Osavaimate IT Ettevõtete autasustamine toimub vastavalt Eesti Osavaima IT Ettevõte juhendile.

Üldnõuded

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu või kohapeal võistluse mandaadis.

Võistluse põhimõte

Sõidetakse Laitse hobikardirajal 100 ringi. Iga võistkonnaliige läbib 100-ringise võistluse korral minimaalselt 15 ringi. Ringid võib läbida järjest või vahepeal loovutada rool mõnele kaassõitjale ja ise puhata. Eesmärk on kogu võistkonnaga võimalikult kiiresti finišisse jõuda.

100 ringi võistlusele eelneb instruktaaž korraldajate poolt ning kvalifikatsioon. Võistkonnad stardivad põhivõistlusele kvalifikatsioonivõistluste tulemuste alusel, kuid kvalifikatsiooniks pole sel korral kardisõit, vaid võrdlemisi lihtne programmeerimisülesanne. Sellega saame selgeks, kas olete ikka IT firma. Ülesande lahendamine on igale progemist algtasemel tundvale isikule kindlasti jõukohane. NB! Ülesande lahendamiseks võtke kaasa üks sülearvuti, millega internetti saab.

Võistluse tulemuse määravad lisaks sõitjate heale autosõiduoskusele ka valitud strateegiline plaan, kuidas jagatakse omavahel vahetused, kui pikalt üks sõitja järjest sõidab. Oluline on ka plaani realiseerimine ja kiire paindlikkus, kui plaani on vaja muuta. Küsimused, et kas praegu on mõistlik autoga boksi sõita (seal on keegi ees) või oodata järgmise ringini jne. Selle kõik teeb keerukamaks asjaolu, et tiimidel pole kasutada tiimiraadiot, nagu päris vormelisõidus, vaid otsustada tuleb jälgides vastaseid, boksiteed, oma kolleegide viipeid ning kõhutunnet. Kindlasti ei puudu ka väike õnnefaktor nagu spordis ja motospordis ikka tavaks. Õnn pidi aga soosima tugevamaid.