IT-Kart Tallinn 01.06.2020

IT ettevõtetele suunatud IT kart on meelelahutuslik võistlus, kust on oodatud osalema kõik infotehnoloogia alal tegutsevad ettevõtted.

Võistlus toimub Unibet Kardikeskuses (Pärnu maantee 556a) 01.06.2020. Võistlus algab kell 18.00 ning orienteeruv lõpp on kell 21.00. Mandaat 17.45-18.00.

Osaleda saavad 5-liikmelised IT-ettevõtete või ettevõtte IT-töötajate võistkonnad, kelle hulgas peab olema ka vähemalt üks naisvõistleja.

Võistkonnas peavad olema ainult oma ettevõtte töötajad. Kui teie firmas töötab mõni hetkel Eesti või maailma tippu kuuluv rallistaar, pole probleemi. Aga kui tahate nendega või mõne teise ralliässaga ühepäevase käsunduslepingu teha, siis konkurendid vaatavad teile viltu.

Kui osalev ettevõte pole IT-ettevõte, siis tohivad võistkonda kuuluda vaid ettevõtte IT-töötajad.

IT-Kardist osavõtvate osalejate täpsema informatsiooni leiate Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendist ning Eesti Osavaima IT-Ettevõte sarja juhendist.

Osalevate tiimide arv on piiratud. Võistlema pääseb maksimaalselt 12 võistkonda.

Võistlus algab kell 18.00 ning lõppeb orienteeruvalt kell 21.00

Kokku sõidetakse 100 ringi ning iga võistleja peab minimaalselt läbima 15 ringi. Ringid võib läbida järjest või vahepeal loovutada sõidukord teisele võistkonna kaaslasele. Võistlus loetakse lõppenuks, kui esimene võistkond on läbinud 100 ringi.

Enne 100 ringi sõitmist eelneb võistlusele ka lihtne programmeerimisülesanne, mis peaks IT-ettevõtetele olema võrdlemisi lihtne.

IT ettevõtete vahelises arvestuses toob punkte iga ettevõtte parim võistkond. Teised sama ettevõtte võistkonnad punkte kinni ei hoia. Punktide arvestamine toimub vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Kui ühe ettevõtte sama võistkond soovib osaleda IT-Kardi, IT-Autoorienteerumise, IT-Dartsi või IT-Bowlingu nii Tartu kui Tallinna etapil, siis arvesse läheb vaid parim tulemus Osavaima IT Ettevõte üldarvestusse. Topelt punkte samal alal ühel ettevõttel teenida ei ole võimalik.

Võistlustele saab registreeruda täites ära registreerimisankeedi (valmimisel) või saates kirja aadressil hendrik@firmasport.ee.

Autasustamine toimub vastavalt Eesti Osavaima IT Ettevõte juhendile.

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu, saates e-maili võistkondade esindajatele või kohapeal võistluse mandaadis.

Võistlustest osavõtutasu kuni 15.05.2020 on 350€ + KM. 16.05.2020 kuni 28.05.2020 on osavõtutasu 400€ + KM.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus!

Kõikidele IT Ettevõtete mitmevõistlusele korraga registreerimise tasu on …€ (10% soodustus). (1 bowlingu osavõistlus, 1 kardi osavõistlus, 1 nooleviske võistlus, 1 auto-orienteerumise võistlus ning 1 paintballi võistlus)