IT-Bowling Tallinn 21.01.2020

Tutvustus

IT ettevõtetele suunatud IT Bowling on meelelahutuslik võistlus, kust on oodatud osalema kõik infotehnoloogia alal tegutsevad ettevõtted.

Toimumise aeg ja koht

Võistlus toimub Tallinnas Al Mare bowlingu keskuses (Paldiski maantee 96, Tallinn) 21.01.2020. Võistlus algab kell 17.00 ning orienteeruv lõpp on kell 22.00

Võistkonnad

Osaleda saavad 5-liikmelised IT-ettevõtete või ettevõtte IT-töötajate võistkonnad, kelle hulgas peab olema ka vähemalt üks naisvõistleja.

Võistkonnas peavad olema ainult oma ettevõtte töötajad. Kui teie firmas töötab mõni hetkel Eesti või maailma tippu kuuluv bowlingu staar, pole probleemi. Aga kui tahate nendega või mõne teise bowlingu kuuliga häid suhteid omava sõbraga ühepäevase käsunduslepingu teha, siis konkurendid vaatavad teile viltu.

Kui osalev ettevõte pole IT-ettevõte, siis tohivad võistkonda kuuluda vaid ettevõtte IT-töötajad.

Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendist ning Eesti Osavaima IT-Ettevõte sarja juhendist leiad täpsema informatsiooni selle kohta, kel on lubatud üritusest osa võtta ning mis piirangud on osalejatele seatud.

Osalevate tiimide arv on piiratud. Võistlema pääseb 24 võistkonda.

Võistluse süsteem

Võisteldakse kahes voorus – mängitakse kaks eelvooru ning finaalvoor. Eelvoorust pääseb edasi finaalvooru 12 parima tulemuse teinud IT ettevõtte võistkonda. 12 parima tulemuse teinud võistkonda mängivad kõik koos finaalvoorus, kus selgitatakse välja võitja.

Esimene eelvoor hakkab kell 17.00 ning lõppeb kell 19.00. Selle aja jooksul peab võistkond ära mängima 2 mängu ning kahe eelvooru keskmine tulemus läheb kirja. Kui teine mäng on enne kella 19.00 pooleli, siis poolikut tulemust arvesse ei võeta. Samuti ei võeta arvesse ka kolmanda mängu tulemust, kui võistkond suudab 2 tunniga ära mängida kolm mängu.

Finaalvoorus mängitakse vaid üks mäng. Finaalvoorus ei võeta arvesse eelvoorus tehtud tulemusi. Eelvoorust mitte edasi pääsenud võistkondade järjestus määratakse eelvoorude keskmiste tulemuste alusel

Võistkondlik paremusjärjestus

IT ettevõtete vahelises arvestuses toob punkte iga ettevõtte parim võistkond. Teised sama ettevõtte võistkonnad punkte kinni ei hoia. Punktide arvestamine toimub vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile.

Kui ühe ettevõtte sama võistkond soovib osaleda IT-Kardi või IT-Bowlingu nii Tartu kui Tallinna etapil, siisarvesse läheb vaid parim tulemus Osavaima IT Ettevõte üldarvestusse. Topeltpunkte samal alal ühel ettevõttel teenida ei ole võimalik.

Registreerumine

Võistlustele saab registreeruda täites ära registreerimisankeedi (valmimisel) või saates kirja aadressil hendrik@firmasport.ee.

Osalustasu

Võistlustest osavõtutasu kuni 07.01.2020 on 150€ + km. 08.01.2020 kuni 20.01.2020 on osavõtutasu 200€ + km.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus tavahinnalt!

Kõikidele IT Ettevõtete mitmevõistlusele korraga registreerimise tasu on …€ (sisaldab KM) (10% soodustus). (1 bowlingu osavõistlus, 1 kardi osavõistlus, 1 auto-orienteerumise osavõistlus, 1 nooleviske võistlus ning paintballi võistlus).

Autasustamine

Autasustamine toimub vastavalt Eesti Osavaima IT Ettevõte juhendile.

Auhinnad paneb välja Borealis, kes võitjale on välja pannud silmamasseerija iSee4, mis lülitab kasutaja muust maailmast välja ning pakub leevendust nii valutavatele silmadele kui peavalule.

Varustus

Lubatud on kasutada enda bowlingu kuule ning -jalatseid.

Üldnõuded

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu, teavitades võistkondade esindajaid e-maili teel või kohapeal võistluse mandaadis.

Tulemused

IT-Bowling Tallinn tulemused

Osalejad