IT-Lauatennis 21.11.2020

IT-Lauatennis toimub Tartus Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis (Ujula 4a) 21.11.2020.

12.30 – osalejate nimekirjade lõplik kontroll

12.45 – mandaat

13.00 – võistluse algus

17.00 – ürituse orienteeruv lõpp

Võistlustele registreeritud mängijad saavad osaleda nii individuaalturniiril kui ka segapaarismängus.

Osalema pääseb maksimaalselt 100 mängijat.

Üritusel juba osalevad ettevõtted:

        

       

       

               

       

   

  • Turniiri täpne süsteem selgub pärast registreerumise lõppu 17.11 ning see edastatakse ettevõtete esindajatele hiljemalt 19.11.
  • Kohtunikke mängudel ei ole, mängijad peavad omavahel kokku leppima vaidlusaluste situatsioonide korral, kes sai punkti või panema mängu uue palli. Kui vaidlusi pole võimalik omavahel lahendada, tuleb appi kutsuda turniiri peakohtunik, kes otsustab, kuidas jätkatakse.

Registreeruda saab täites ära registreerimisvormi või kirjutades hendrik@firmasport.ee. Registreerumine suletakse hiljemalt 17.11.2020!

Individuaalturniiril toovad ettevõttele punkte kuni 5 enim punkte teeninud individuaalvõistlejat, olenemata, kas võistlejad on naiste- või meesteklassis.

Segapaaride turniiril toob ettevõttele punkte vaid ettevõtte parim võistkond.

Punkte teenitakse vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile

Autasustamine toimub vastavalt Eesti Osavaima IT-Ettevõtte sarja juhendile õhtul ööklubis Maasikas. Autasustamisel saavad auhinnad nii lauatennise parimad kui ka Eesti Osavaima IT-Ettevõtte sarja hooaja parimad riigiasutused.

Autasustamisele järgneb Eesti Firmaspordi Liidu hooaja lõpupidu!

Võistlejatel peavad kaasas olema oma reketid. Võistluspallid tagavad korraldajad.

Osalustasu võistlusel osalemise eest kuni 03.11.2020 on 20 € + km mängija kohta. Alates 04.11.2020 on osalustasu 30 € + km.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus!

Kõikidele Eesti Osavaima IT-Ettevõtte sarja üritustele korraga registreerimise tasu on 900 € + km (110 € soodustus esimese vooru hindadest).

Hind sisaldab 1 võistkonna osalust bowlingu, kardi, dartsi ja autoorienteerumise ühel etapil, paintballi võistlusel ning 5 mängija osalust lauatennise turniiril.