Eesti Osavaim IT-Ettevõte 2020 – IT-Bowling Tartu 05.02.2020

Võistlus toimub Tartus FunBowlingus (Võru 55F, Tartu) 05.02.2020.

16.45 – mandaat

17.00 – võistluse algus

20.00 – orienteeruv lõpp

Osaleda saavad 5-liikmelised IT-ettevõtete või ettevõtte IT-töötajate võistkonnad, mille koosseisus peab olema vähemalt üks naisvõistleja.

Osalevate tiimide arv on piiratud. Võistlema pääseb maksimaalselt 10 võistkonda.

Üritusel juba osalevad võistkonnad:

       

       

         

 

 • Võistkondadel on lubatud 3 tunni jooksul mängida kuni 3 mängu
 • 3 mängu tulemuste peale läheb arvesse 2 parimat võistkondlikku tulemust, mille koondsumma alusel selgitatakse lõplik paremusjärjestus
 • Võistlus lõppeb, kui kõik võistkonnad on jõudnud ära mängida 3 mängu või kui mänguks ettenähtud aeg (3 tundi koos soojendusega) saab täis.
 • Kui võistkond jõuab ära mängida rohkem kui 3 mängu, läheb arvesse esimese kolme mängu kaks paremat tulemust. Neljanda mängu tulemus arvesse ei lähe.
 • Kui võistkond ei jõua ette antud ajaga 3 mängu ära mängida, läheb arvesse 2 lõpetatud mängu koondtulemus. Kui võistkond ei suuda ära mängida ka 2 mängu, läheb arvesse ainult lõpetatud mängu summa.
 • Kui võistkond ei ole võistlusmängu alguseks täies koosseisus kohal, alustatakse mänguga ning puuduva(te) võistkonnaliikme(te) skooriks märgitakse 80 punkti.
 • Võrdsete punktisummade korral arvestatakse paremusjärjestuse määramisel:
  1. paremuselt kolmanda mängu tulemust
  2. suuremat strike’ide arvu võistkonna peale kokku
  3. võistkonna parima naismängija tulemust
  4. loos

Registreeruda saab täites ära registreerimisvormi või kirjutades hendrik@firmasport.ee. Registreerumine on avatud kuni kohtade täitumiseni kuid suletakse hiljemalt 01.02.2020!

Bowlingukuulid ja jalanõud saab kohapealt. Lubatud on kasutada ka enda mängujalatseid ning bowlingukuule.

Osalustasu võistlusel osalemise eest kuni 22.01.2020 on 150 € + km võistkonna kohta. Alates 23.01.2020 on võistluse osalustasu 190 € + km.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus!

Kõikidele Eesti Osavaima IT-Ettevõtte sarja üritustele korraga registreerimise tasu on 900 € + km (110 € soodustus esimese vooru hindadest).

Hind sisaldab 1 võistkonna osalust bowlingu, kardi, dartsi ja autoorienteerumise ühel etapil, paintballi võistlusel ning 5 mängija osalust lauatennise turniiril.