[trx_title]

“Kilomeetrikoguja” väljakutse –  12. – 18.04.2021

[/trx_title]

“Kilomeetrikoguja” liikumisväljakutse on Virtuaalspartakiaadi alla kuuluv ala, mille raames on osalejate eesmärgiks ühe nädala jooksul koguda võimalikult palju kilomeetreid kõndides või joostes.

Väljakutse algab 12.04.2021 kell 00:00 ning lõppeb 18.04.2021 kell 23.59. Kilomeetrite kogumisel asukohalist piirangut pole. 

Osalema on oodatud kõik riigiasutuste töötajad, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendis sätestatud tingimustele. Üks inimene võib olla registreeritud ainult ühe tööandja koosseisus.

Naised ja mehed võistlevad eraldi võistlusklassides!

Osalejate eesmärgiks on ühe nädala jooksul vabalt valitud asukohas koguda võimalikult palju kilomeetreid jalgsi liikudes (või ratastoolis, kui inimese tervislik seisund selle kasutamist eeldab). 

Selleks, et oma võistkonnale kilomeetreid koguda tuleb liituda meie väljakutsega (Link tulemas) ning nii saab kõik oma jooksu ja kõnniringid registreerida. Väljakutse toimub Strava rakenduses

Korraldaja ei vastuta selle eestkui tehnilistel põhjustel ei ole osaleja treening väljakutse arvestusse kirja läinudNäiteks esineb tõrkeid rakendusega või ei õnnestu treeningu andmete ülekandmine teisest rakendusest või seadmest (nt spordikell). Arvesse lähevad vaid GPS-ga fikseeritud kilomeetridmanuaalselt sisestatud tulemusi ei arvestata 

Asutuse osalemissoovist palume ühel asutuse esindajal teada anda täites ära registreerimisankeedi või kirjutades taavi@firmasport.ee, Eesti Sportlikema riigiasutuse sarja ja Start IT Cup-i osalejad hendrik@firmasport.ee. 

Et me teaksime, kes millist ettevõtet/asutust esindab, tuleb osalejate nimed kanda nimelisse registreerimistabelisse (link tulekul). Tabelit saab täita nii võistkonna esindaja kui ka kõik osalejad ise ning nimesid saab jooksvalt lisada kuni väljakutse lõpuni. Strava väljakutsega peab iga osaleja siiski ise liituma! 

Kõik osalejad, olles end väljakutsele registreerinud, kinnitavad, et nad osalevad võistlusel ausalt ning ei kasuta kõrvalist abi, mis annaks neile teiste osalejate ees ebaausa eelise. 

Kõik võistlejad võistlevad eelkõige vaid iseendaga ning ebaausal teel saadud tulemuste korral petetakse eelkõige vaid iseennast. Ebaausate tulemuste esitamise tuvastamisel diskvalifitseeritakse kogu asutuse võistkond antud võistlusalal. 

Võistkondlikku arvestusse läheb kirja kuni 10 parimat tulemust (kogutud kilomeetrid liidetakse) olenemata võistlusklassist. Sarja punkte teenitakse vastavalt Eesti firmaspordi Liidu üldjuhendile. 

“Kilomeetrikoguja” väljakutse on osa Virtuaalspartakiaadist, kuid eraldi arvestust peetakse Eesti Sportlikema Riigiasutuse sarja ning Start IT Cup-i osalejatele.

Parimaid ettevõtteid/asutusi premeeritakse karikatega, parimaid indiividuaalvõistlejaid medalitega.

Auhinnad edastatakse ürituse järgselt võistkonna esindajale asutusesisese autasustamistseremoonia korraldamiseks kui ei lepita kokku teisiti. 

Osalustasu on 6 € + km inimese kohta. 

Ettevõtte hind 180 € + km lubab asutusel välja panna piiramatu arvu osalejaid. 

Osalejatel on võimalik maksta ka läbi SportID platvormi enda isikliku krediiti kasutades.