IT-Nool, Tartu 16.11.2019

Turniir

Eesti Firmaspordi Liit korraldab 16. novembril 2019 IT ettevõtetele suunatud dartsi (noolemängu) turniiri, kus selgitatakse välja kõige osavamad IT ettevõted 2019. aastal.

Aeg ja koht

Dartsiturniir toimub Püssirohu keldris laupäeval 16. novembril algusega kell 14.00 ning lõpuajaga orienteeruvalt kell 19.00.

 

Võistluse mandaat laupäeval 16.novembril kell 13.45-14.00, kus võistkondade esindajad kinnitavad lõplikud võistkondade koosseisud.

Osalejad

Osaleda saavad 5-liikmelised IT-ettevõtete või ettevõtte IT-töötajate võistkonnad.

 

Võistkonnas peavad olema ainult oma ettevõtte töötajad. Kui teie firmas töötab mõni hetkel Eesti või maailma tippu kuuluv Dartsi täht, pole probleemi. Aga kui tahate nendega või mõne teise nooltega häid suhteid omava sõbraga ühepäevase käsunduslepingu teha, siis konkurendid vaatavad teile viltu.

 

Kui osalev ettevõte pole IT-ettevõte, siis tohivad võistkonda kuuluda vaid ettevõtte IT-töötajad.

 

Osalevate tiimide arv on piiratud. Võistlema pääseb maksimaalselt 36 võistkonda.

Turniirisüsteem

Turniirisüsteem on täpsustamisel!

Võistkondlik paremusjärjestus

Võistkondlik paremusjärjestus

 

IT ettevõtete vahelises arvestuses toob punkte iga ettevõtte parim võistkond. Teised sama ettevõtte võistkonnad punkte kinni ei hoia. Punktide arvestamine toimub vastavalt Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendile. Peale IT piljardit selgub ka Eesti Osavaim IT ettevõte, kes on läbi 2019 hooaja teinud parimaid tulemusi.

Autasustamine

Autasustamine toimub vastavalt Eesti Osavaima IT Ettevõte juhendile.

Majutus

Tubade broneerimiseks Dorpat Hotellis palume kirjutada aadressile info@dorpat.ee või helistada Dorpat Hotelli vastuvõtutelefonil +372 733 7180.

 

Toad Dorpat Hotellis:

 

Märksõnaga “FIRMASPORT 2019” saab majutuselt allahindlust!

 

Hinnad allahindlusega:

 

Standard Single – 53 EUR/öö

 

Standard Twin – 63 EUR/öö

 

Hinnad sisaldavad hommikusööki ja parkimist!

Auhinnad

Auhinnalaual on originaalsed karikad, mis kuuluvad kolmele parimale piljardi tiimile. Lisaks eriauhinnad SportID-lt ja Borealiselt.

Registreerimine

Võistlustele saab registreeruda saates oma võistkonna registreerimissoovi aadressile taavi@firmasport.ee, täites ära registreerimisvormi SIIN või registreerudes läbi SportID keskkonna.

Osalustasud

Võistlustest osavõtutasu kuni 24.10.2019 on 60€ + KM. 25.10.2019 kuni 08.11.2019 on osavõtutasu 80€ + KM.

 

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus tavahinnalt!

 

SportID klientidele on võistlusest osavõtutasu 50€ + KM I voorus. II voorus registreerimise puhul kehtib SportID klientidele II vooru tavahind.

 

Kõikidele IT Ettevõtete mitmevõistlusele korraga registreerimise tasu on 550€ (10% soodustus). (1 bowlingu osavõistlus, 1 kardi osavõistlus ning nooleviske võistlus)

 

Kõikidele SportID klientidele on kõigile IT Ettevõtete võistlustele korraga registreerimise tasu 400€ + KM (10% soodustus). (1 bowlingu osavõistlus, 1 kardi osavõistlus ning nooleviske võistlus)

Varustus

Lubatud on kasutada ka isiklikke nooli mängimiseks.

Üldnõuded

Iga osaleja vastutab ise selle eest, et tema tervislik seisund oleks vastavuses võistluse läbimiseks vajalikule seisundile.

Protestide esitamise aeg on 15 minutit alates tulemuste väljakuulutamisest.

 

Korraldajatel on õigus teha muudatusi võistluste ajakavas ja juhendis, neist teavitades Eesti Firmaspordi Liidu kodulehe www.firmasport.ee kaudu, teavitades kõiki võistkondade esindajaid e-maili teel või kohapeal võistluse mandaadis.