IT-Paintball 09.10.2020

IT-Paintball toimub Paldiski mnt 229 paintballi lahingubaasis 09.10.2020.

15.30 – 17.00 – alagrupp 1

16.30 – 18.00 – alagrupp 2

17.30 – 19.00 – alagrupp 3

18.30 – 20.00 – alagrupp 4

20.15 – 21.20 – finaalid

Osaleda saavad 5-liikmelised IT-ettevõtete või ettevõtte IT-töötajate võistkonnad, mille koosseisus peab olema vähemalt 1 naismängija.

Osalema pääseb maksimaalselt 16 võistkonda!

Üritusel juba osalevad võistkonnad:

     

     

            

             

       

  • Mängitakse neljas alagrupis ning alagruppide võitjad mängivad hiljem välja kohad 1-4.
  • Mänge peetakse “Team deathmatch“ stsenaariumi järgi ehk ülesanne on võimalikult puhtalt hävitada vaenlane!
  • Võit annab võitjameeskonnale 10 punkti, kuid sellest lahutatakse iga kaotatud liitlase eest üks punkt ning kaotaja saab iga hävitatud vaenlase eest ühe punkti. St olukorras, kus sa võidetakse ilma kadudeta, saab võistkond 10 punkti ning vaenlane jääb punktita, kuid näiteks olukorras, kus võidetakse napilt ja võitjal jääb lõpus ellu vaid 1 meeskonnaliige, saab kaotaja 4 punkti ja võitja 6 punkti.
  • Mängud on kiired ja kestavad a´4 minutit ning mõlemal meeskonnal tuleb olla aktiivne, vastasel korral saab aeg enne otsa ja võitjat ei selgu. Sellisel juhul jagatakse võidupunktid pooleks (10 asemel saavad mõlemad 5) ning tapetud vaenlaste ja kaotatud omade eest saavad punkte mõlemad meeskonnad.
  • Kui alagrupi mängude lõppskoorid on kahel võistkonnal võrdsed, loeb omavahelise mängu tulemus.

Registreeruda saab täites ära registreerimisvormi või kirjutades hendrik@firmasport.ee.

Riietus. Iga lahinguline saab lahinguks laigulise kaitsevormi, mis kaitseb värvi jms eest! Olenevalt ilmast võib selle alla jätta kas aluspesu või külmemate ilmade saabudes ka pika aluspesu vms õhukese hingava kihi, kuid silmas peaks pidama, et ei hakkaks palav. Riietumisel arvestada nagu läheks välja sportima.

Jalavarjud valida samuti ilmale vastavalt, spordijalatsid või märja korral sportlik kummik!

Prillid asendada võimalusel läätsedega, nii on maski all palju mugavam ja nähtavus parem!

Relv. Kuna igas võistkonnas on ka vähemalt üks naine, siis lähtudes naissoo eelistustest ja jättes kõrvale üksikute kõige mehisemate suuri sinikaid taga ajavate lahinguliste soovid, siis kõige kõvema vanakooli meeste kaliibri asemel toimub võistlus seekord n-ö keskmise sõbralikuma tugevusega 50-kaliibri relvade ja pallidega! See variant töötab samamoodi, st palli lennukiirus on endiselt 310km/h, kuid tabamuse löögijõud on väiksema kaliibri palli tõttu u 35-40% väiksema muljumisega, st ka ettevaatlikumad osalejad saavad julgemalt osaleda 🙂

Osalustasu võistlusel osalemise eest kuni 23.09.2020 on 290 € + km võistkonna kohta. Alates 24.09.2020 on võistluse osalustasu 340 € + km.

Eesti Firmaspordi Liidu liikmetele kehtib -10% allahindlus!

Kõikidele Eesti Osavaima IT-Ettevõtte sarja üritustele korraga registreerimise tasu on 900 € + km (110 € soodustus esimese vooru hindadest).

Hind sisaldab 1 võistkonna osalust bowlingu, kardi, dartsi ja autoorienteerumise ühel etapil, paintballi võistlusel ning 5 mängija osalust lauatennise turniiril.