Posted by: EFL meedia

Uus tuli selleks, et jääda ehk võistluskalendris on koha saanud Virtuaalspartakiaad!

Aprillikuus startis Eesti Firmaspordi ajaloos esmakordselt Virtuaalne Kevadspartakiaad, kus osales üle 300 firmasportlase ja pea 20 ettevõtet. Tegu oli kordaläinud võistlustega, kus kolme nädala jooksul oli võimalik ennast proovile panna kuuel võistlusalal – virtuaaljooks, -kabe, -rattasõit, -male, -hoidis ja –mälumäng! Nüüd on Eesti Firmaspordi Liit otsustanud lülitada virtuaalsus oma võistluskalendrisse ning alates 18. maist kuni 14. juunini on kõik firmasportlased oodatud osalema Virtuaalspartakiaadil!

Virtuaalspartakiaad toimub kokku nelja nädala jooksul ning sellest on võimalik kõigil osavõtta üle Eesti! Võistelda on võimalik sellel korral lausa 9 erineval ja väljakutset pakkuval võistlusalal – luulevõistlus, rulluisutamine, äraandmine ehk tagurpidi kabe, NATO test, Othello, discgolf, Gomoku, orienteerumine ja mälumäng. Nii nagu Virtuaalsel Kevadspartakiaadil on üheks oluliseks abivahendiks ka Virtuaalspartakiaadil nutiseade, millega enda sporditulemustest teada anda. Kõik alad saavad olema väljakutsuvad ja põnevust pakkuvad! Tutvu aladega täpsemalt SIIN

Virtuaalspartakiaadil ei ole kindlasti esikohal võit, vaid osavõtt! Kindlasti annab Virtuaalspartakiaad hea võimaluse nelja seina vahelt välja saada ning pakub põnevust igapäevasesse rutiini. Oluline on igapäevane aktiivne liikumine ja usume, et see on ka kindlasti vajalik. Selleks, et asi põnevam oleks, kogume virtuaalselt kokku kõikide firmasportlaste tulemused ning paigutame need taas edetabelitesse!

Ühtehoidmine ja koostegutsemine kollektiivis muudab töökollektiivi koostoimimist alati paremaks! Sport on ideaalne viis töökaaslastega midagi ühiselt peale tööaega koos teha – saab üksteist motiveerida ja ergutada! Eesti Firmaspordi Liit pakub väga erinevaid ja huvitavaid võistlusalasid ning igaüks leiab endale täpselt sobiva spordiala. Koos külg külje kõrval sportides õpime üksteist palju paremini tundma, sedasi oskame arvestada üksteise tugevuste ja nõrkustega ka igapäevastes tööülesannetes.

Esimene nädal saab stardi 18. mail, kui läheb lahti virtuaal-rulluisutamine ja 19. mail on võimalik osaleda vint.ee portaalis äraandmises ehk tagurpidises kabes ! Anna oma ettevõttest märku ja registreeri oma vahvad töökaaslased Virtuaalspartakiaadile SIIN ning ära unusta, et meie sotsiaalmeediast saab kõige kiiremini infot Facebookis ja Instagrammis! #virtuaalsparta #firmasport

Sporti saab ka teha individuaalselt-virtuaalselt ning kindlasti tuleb sportides meeles hoida jätkuvalt Terviseameti soovitusi!