Posted by: EFL meedia

Firmasportlaste ülikõva ja värvine paintballi lahing

9. oktoobril oli taas Eesti Osavaim IT-Ettevõte osavõistlus, kus sellel korral võtsid võistkonnad mõõtu esimest korda Firmaspordi ajaloos paintballis! Nii nagu tavaliselt, siis ka nüüd said sarjast osa võtta kõik Eestis tegutsevad IT-ettevõtted ning samuti ka kõikide ettevõtete IT-valdkonna töötajad. Painballi lahinguid aitasid korraldada Paintballitakso.

Võistlustega alustasid meeskonnad tööpäeva lõpus ehk võisteldi poolenisti õhtuhämaruses. Ilmastiku olud ei olnud sellel korral kõige paremini ilmataadiga kokku lepitud, kuid vaatamata sellele adrenaliin võistkondadel möllas ja lahingud olid ülikõvad! Kokku oli lahingutesse tulnud 14 ettevõtet – Betsson Group, Breakwater Technology, Bytelife, Datel, Merit Tarkvara, Playtech, Primend, Scoro Software, SEB, SimplBooks, SMIT, Softsystems, Tallinna Lennujaam ja Tele2. Meeskonnad olid alagruppide mängudeks valmis! Alagrupi mängud olid tihedad, kuid iga ringiga sai aina selgemaks, kes olid liidrid.

Kõik maha peetud mängud olid põnevad ja tekitasid firmasportlastel omajagu ärevust! Lahingud ajasid vere keema kõigil. Esmakordselt toimunud IT-Painballi lahingu võitjaks kuulutasime SimplBooks meeskonna koosseisus Rene Meres, Jaanus Reismaa, Andres Põder, Silver Sirel ja Kertrud Järg. Tegu on Firmaspordi IT-ettevõtete sarja veteraniga, kes lõpuks võttis esikoha! SimplBooks ise toob välja, et eraldi harjutamas painballi lahingute jaoks ei käidud. Ilmselt on varasemate üritustega tiimi keemia nii heaks timmitud, et sellel korral ei õnnestunud neid teistel alistada.

Esikolmik oli ülimalt tasavägine – esikoht läks SimplBooks meeskonnale 17 punktiga, kuid kohe nende järel olid SEB ja Primend 16 punktiga. Teise ja kolmanda koha pani paika SEB ja Primendi omavaheline mäng, kus ülekaalu näitas SEB ja sellega võttis endale teise koha. Primend võitis oma alagrupi ülikindlalt, kuid kokkuvõtlikult võttis võistluste kolmanda koha. Kõikide tulemustega tutvu SIIN ning ära unusta ka tšekata pildigaleriid SIIT.

Järgmiseks kohtuvad firmasportlased IT-Darts võistlustel 29. oktoobril Tartus ja 05. novembril Tallinnas! Kohtume kindlasti ka hooaega kokkuvõtval üritusel Tartus Kuldpallil.