Posted by: Taavi Kruut

Sarjade tulemused peale Talispartakiaadi said uued liidrid!

Peale Talispartakiaad’19 on Eesti Parima Rahvasportlase, Eesti Sportlikuma Ettevõte ning Eesti Sportlikuma Firmajuhi sarja tulemused tublisti muutunud.

Eesti Parima Rahvasportlase sarja M vanusegrupi arvestuses on hetkel kolme kõrgeimat kohta hoidmas Borealis Holding OÜ esindajad Timo Simonlatser, Tomas Kaurson ja Peeter Kümmel, kes Talispartakiaadil tegid väga hea esituse.

Kaimo Puniste – 08.03.2019, Tehvandi Tõusu Sprint – Peeter Kümmel

M40 vanuseklassis on esikohta hoidmas Aivo Kaljumäe, kes Elisa Spordiklubi ridades on häid tulemusi teinud juba aastaid. Talle järgneb Rait Pallo Merko Ehitusest ning kolmandat kohta on hoidmas Swedbanki esindaja Ardo Pajur.

Talispartakiaad 2019 – puusuusasprint, 09.03.2019. a. @Tehvandi Spordikeskus, foto: Kaimo Puniste – Aivo Kaljumäe kolmandana finišis

N vanuseklassis on esikolmiku kohti hoidmas Swedbanki esindajad Sille Meikop, Hannula-Katrin Pandis ning Laura Maasik

Firmaspordi Talispartakiaad’19 / foto: Ardo Säks – Sille Meikop sprintimas

N40 vanuseklassis on meil juhtimas ei keegi muu kui Piret Põldsaar, kes TLSK-le on asendamatu liige. Teine koht kuulub hetkel Ave Toomingale SEB-st ning kolmandal kohal on Janika Apri, kes esindab Danske Banki.

Firmaspordi Talispartakiaad’19 / foto: Ardo Säks – TLSK esimese päeva autasustamise eel

Firmajuhtide M arvestuses juhib Talispartakiaadil väga hea tulemuse teinud Borealise Holding OÜ Tegevjuht Timo Simonlatser (114 punkti), kellele kandadele on astumas Juhan Muru (108 punkti) Norma AS-ist ja kolmandal kohal on sammumas Rait Pallo (102 punkti) Merko Ehitusest.

pildistas: Tarmo Haud / www.TarmoHaud.ee – Timo Simonlatser puusuusasprindis Retro hõngu õhus hoidmas.

Naisfirmajuhtide arvestuses on juhtimas Mare Ulp Swedbankist (95 punkti), kellele järgnevad finantsjuht Merike Mumme (90 punkti) ning Krediidianalüüsi juht Inge Joonas (85 punkti)

Firmaspordi Talispartakiaad’19 / foto: Ardo Säks – Mare Ulp (II koht) Tehvandi Tõusu Sprindis poodiumi kohta jagamas Piret Põldsaare ja Janika Apriga.

Sportlikuma ettevõte arvestuses on hetkel esikohta hoidmas Swedbank, kes edestab Tallinna Lennujaama Spordiklubi 140 punktiga ning SEB-d 170 punktiga. Talispartakiaadiga suutis Swedbank küll väikese vahe teistega välja võidelda, kuid Kevadspartakiaadil soovivad revanssi kindlasti kõik tahapoole jäänud ettevõtted.

pildistas: Tarmo Haud / www.TarmoHaud.ee – Swedbanki spordiklubi juht Leho Virma Talivõrkpallis

Viska pilk peale Eesti Parima Rahvasportlase tulemustele, Eesti Sportlikuma Ettevõte tulemustele ning Eesti Sportlikuma Firmajuhi tulemustele!