Posted by: EFL meedia

Neli virtuaalset spordinädalat on selja taga

18. maist kuni 14. juunini selgitasid firmasportlased välja parimaid Eesti Firmaspordi Liidu korraldatud Virtuaalspartakiaadil. Virtuaalse Kevadspartakiaadiga võrreldes oli Virtuaalspartakiaadil ees ootamas lausa üheksa erinevat ala!

Virtuaalspartakiaadil võistlesid pea 300 tulihingelist ja võidujanulist spordihullu 14st erinevast ettevõttest. Nelja nädala jooksul  startisid firmasportlased 5 km rulluisutamises, NATO-testis, discgolfis, orienteerumises ning ajusid said ragistada mälumängus ning Vint.ee portaalis tagurpidi vene kabe ehk äraandmise turniiril, Othellos ja Gomokus. Esimese kahe nädala kokkuvõtet saab lugeda SIIN!

Kolmandal ja neljandal nädalal jagasid võistlejad tiitleid discgolfis, Gomokus, orienteerumises ja mälumängus. Nii nagu esimesed nädalad olid ka viimased nädalad huvitavad ja omajagu pingelised! Kuid, kes võitis ja kes pidi alla vanduma? Selleks tutvu alade tulemustega SIIN.

Terve Virtuaalspartakiaadi perioodi oli firmasportlastel võimalik ka luulevõistlusest osa võtta. Meile laekus väga huvitavaid, humoorikaid, omamoodi vahvaid luuletusi ning žüriil tuli langetada väga raske ja keeruline otsus. Vaatamata sellele ja faktile, et luule eelistused žüriis olid erinevad, sai ka parimad luuleread välja valitud! Luuletustega tutvu SIIN ning tulemused on üleval SIIN.

Seljatatud on virtuaalsed sportlikud nädalad ning peale üheksa erinevat ala oleme kõik koos välja selgitanud esimese Virtuaalspartakiaadi 2020. aasta üldvõitja, kelleks on Swedbank, kes võtab sisse tugeva ülekaaluga esikoha poodiumil (445 punkti). Teisele kohale platseerus peale tihedat võistlusgraafikut Orkla Eesti AS (403 punkti). Üldarvestuse kolmas koht kuulub SEB-le (362,8 punkti). Virtuaalspartakiaadi kõikide alade ja üldarvestuse tulemused on üleval SIIN.

Ära andmise ehk tagurpidi vene kabe, Othello, Gomokus pani auhinnad välja Postimees. Kõiki suurepäraste teadmistega firmasportlasi mälumängus kostitab A. Le Coq! Samuti on A. Le Coq välja pannud luulevõistluse eriauhinna. Parimaid orienteerujaid ergutab auhinnafondiga Jazz Pesulad!

Oleme suurte spordiarmastajatena vastu pidanud virtuaalsed sportimised, jälginud kindlalt ja eesmärgi päraselt Eesti Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud nõudeid ja piiranguid, siis nüüd on suurepärane aeg teada anda, et augustis toimub Käärikul Suvespartakiaad 2020! Täpsemalt loe ja registreeri juba SIIN ning ees on ootamas ka sportlik jaanipäeva loos, millest saad lugeda juba rohkem meie sotsiaalmeediast!