Posted by: EFL meedia

Virtuaalspartakiaadi selgroog on murtud

Eesti Firmaspordi Liit korraldab mai- ja juunikuus kokku nelja nädala jooksul Virtuaalspartakiaadi, kus on ees ootamas üheksa erinevat ja mitmekülgset ala. Oma võistlejad on ülesse andnud 14 erinevat ettevõtet üle Eesti!

Kaks esimest nädalat on Virtuaalspartakiaadil edukalt lõpetatud ning käima on juba läinud kolmas ehk eelviimane nädal. Parimad firmasportlased on välja selgitatud rulluisutamises, äraandmises, NATO-testis ning Othellos. Võistlused on olnud põnevad ja tasavägised ning see teebki asja just eriti huvitavaks! Alade tulemused leiad SIIT.

Alates Virtuaalspartakiaadi stardist on kõik osalejad oodatud kaasa lööma ka esmakordselt toimuval luulevõistlusel. Luulevõistluse eesmärgiks on tööle panna ajusagarad ning ülesandeks on välja mõelda üks eriti ekstravagantne, särtsakas ja vahva luuletus teemal „Mina ja Firmasport“! Peamine, et leiad õige hetke ning märkad momenti, kui luulesoon avaneb ja leiad luuletaja enda sees ülesse. Luulevõistlusel ei ole määratud minimaalset ja maksimaalset pikkust. Samuti ei ole kohustuslik riim. Mida vaimukam, lõbusam, ägedam ja lüürilisem luuletus, seda parem! Parimad luuletajad saavad auhinnatud A.Le Coqi poolt. Luuletusele kehtib üks nõue iga luulerida peab algama uue tähega sõnast FIRMASPORT:

***

Firmasporti harrastada on tore

Igav meil kunagi ei ole

Rõõmsalt spordin igal ajal

Marsas, Pärnus – spordirajal

Aga on üks tore koht

Seal alatasa ületrenni oht

Pidevalt end proovile tuleb panna

On seal söögiks puder manna

Rege lükata seal saab mööda jääd

Talvepealinnaks tunnistan ma Otepääd!

***

Peale kolmandat ala oli liidrikoht kindlalt Swedbanki käes (145 punkti), kohe järel teisel ja kolmandal kohal on SEB ja Orkla Eesti AS (130 punkti). Üldarvestus nähtav SIIN.

Järgmisel kahel nädalal teevad firmasportlased selgeks Virtuaalspartakiaadi võitjad discgolfis, Gomokus, orienteerumises ja mälumängus! Kindlasti saab välja valitud ka parim luuletaja firmasportlaste seas! Tutvu aladega SIIN.

Ära unusta oma seiklustest Virtuaalspartakiaadil märkimast meid Facebookis @Firmasport ning Instagrammis @firmasport.ee! Instas silma paistmiseks kasuta oma pildi juures teemamärget #firmasport ja #virtuaalsparta!

Ees on ootamas kaks sportlikku nädalat, kus on võimalik veel parimaid tulemusi teha ning meile saata! Kindlasti jälgi aktiivsel liikumisel Terviseameti soovitusi! Stardime sportima, sest liikumine on ju ometi tervisele kasulik!