Posted by: admin

Firmaspordi Liit kutsub 23.-30. septembrini osalema Euroopa Spordinädalal

Firmaspordi Liit kutsub üles kõiki ettevõtteid ja asutusi, koos oma töötajate ja miks mitte ka nende pereliikmetega, osalema spordinädala üritustel või registreerima oma ühisüritust!

Käesoleva aastal toimub Euroopa spordinädal 23.-30. septembrini ning seda korraldavad Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile Eestis juba kolmandat korda. Nädala eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele Eesti elanikele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi ning tõsta liikumisharrastuse, spordi ja tervise alast teadlikkust. Spordinädal leiab aset kõigides Euroopa Liidu liikmesriikides ja sel aastal toimub spordinädala üle-Euroopaline avamisüritus 23. septembril Tartu Rattamaratoni raames Tartus.

Korraldajad loodavad, et 2017. aastal koondub spordinädala kalendrisse üle 1000 erineva sündmuse, mida viivad läbi haridusasutused, spordiorganisatsioonid ja ettevõtted.

Ühistegevusteks sobivad kõik ettevõtmised, mis vähegi seotud spordiga. Mõned ideed:

  1. Matkapäev – näiteks ühisretk jalgsi, jalgratta või kanuuga
  2. Spordivõistluse külastamine pealtvaatajana
  3. Osalemine kollektiiviga spordivõistlusel, sh Sügisspartakiaadil, mis on ettevõtete vaheline spordiüritus
  4. Ettevõtte sisese spordivõistluse korraldamine – näiteks teatejooks ümber maja
  5. Teemakampaaniad – näiteks „Käime ainult trepist!“, „Sammulugemise võistlus“ või „Mälumäng spordi ja tervise teemal“

Ideid leiab ka juba registreeritud sündmuste ülevaatest.

Anna ka sina oma panus Terve Eesti eest! ja korralda endale, oma sõpradele või sinuga seotud kogukonnale spordi-, liikumis-, tervise-, matka- või aktiivse puhkuse päev. Regulaarselt liikumisharrastusega tegelev inimene on tervem, töövõimelisem, tulemuslikum ja kindlasti ka õnnelikum. Registreeri oma sündmus siin!

Vaata ka ürituse ametlikku klippi: