Posted by: admin

Minireketlonis tegi konkurentidele tuule alla Rahandusministeerium

Sügisspartakiaadi teine päev sai hoo sisse minireketloni tuliste turniiridega Kristiine Spordihallis. Esmalt sukeldusid võistlustulle tublid naised, et siis meeskolleegidele juba sisse töötatud väljak üle anda. Võidu võttis Rahandusministeerium. N40 parima tulemuse tegi Margit Maidla Rahandusministeeriumist ja M40 näitas parimat taset Lembit Annus Swedbank spordiklubist. Kokku osales firmasportlasi 17 ettevõttest.

Võistluse peakohtuniku Harles Kiveste hommik algas küsimusega Kalevile: „Kus on traditsioonilised kommikotid?“ Naiste taset hindas kohtunik heaks. „Sportlased on väga tragid, kipuvad lausa ise platsile, mitte kedagi ei pea taga otsima. Kohal on nii tugevaid pinksi- kui ka sulgpallimängijaid, ma ei ütleks, et üks ala tuntavalt teisest üle oleks. Samas finaalis on ikka need, kes on mõlemas alas piisavalt head.“

Nooruses Eesti tasemel sulgpalli mänginud Kati Kraaving Kalevist reetis, et minireketloni hea vorm tuleb Linda piimašokolaadi pealt. „Кilodes šokolaadi ja pinks tuleb!“ naeris Kraaving ja tunnistas, et tegelikult on pinks tema nõrgem ala, kuid tänu läbi elu kestnud sulgpalliarmastusele kulges mõõduvõtt kokkuvõttes võidukalt. Kati Kraaving tunnistati kogu minireketloni turniiri naiste parimaks firmasportlaseks.

Fotol Kati Kraaving Kalevist

Greete Kallast Tallinkist tunnustas konkurente. „Tallinna Lennujaama sulgpall on tasemel! Mulle meeldib pinks rohkem, sulgpalli puhul ei mõista ma neid piire võib-olla kõige paremini, olen ise tennist mänginud,” lisas sportlikku mõõduvõttu nautinud Kallast.

Fotol Marius Pihlak Tallinna Lennujaama Spordiklubist

Mullune võitja Marius Pihlak Tallinna Lennujaamast pidas esimese lahingu Omniva Spordiklubi liikme Indrek Raigi vastu. Võistlus oli raske ja tasavägine, võidu tõi edu lauatennises. „Indrek on nii pikka kasvu, sai igalt poolt need pallid kätte. Seis sulgpallis jäi meil lõpuks võrdne. Võib õelda, et ma olen ise lauatennises ehk veidi kogenum, aastaid tagasi võitsin selle ala Kuldpallis,” lisas Pihlak, kes tuli M vanuseklassi üldkokkuvõttes 7. kohale. Indrek Raig Omniva Spordiklubist aga noppis lõpp-kokkuvõttes meeste üldarvestuses esimese koha.

Fotol Indrek Raig Omniva Spordiklubist

Tarvo-Jaan Rebase sõnul on Danske Banki vaieldamatu minireketloni äss Aare-Riho Erik, kes enesekindlalt nõustus kolleegi tunnustusega. „Absoluutselt, ma olen selles väga kindel ja nii peabki olema!“ muigas Erik, kes peab oma trumpalaks lauatennist. Sügisspartakiaadil osaleb ta armastusest aktiivsete eluviiside vastu. „Sport annab tervist, see on põhiline. Sport on mõnus! Siia tulles on ees vanad tuttavad näod, ei ole vahet, kes millist ettevõtet esindab.“ Antud väitega nõustus ka turniiril Aare-Riho paremust tunnistama pidanud kolleeg Marek Laane, kelle arvates läksid nende omavahelisel kohtumisel hinnalised punktid kaduma nii hooletusest kui ka aukartusest.

Firmaspordi Sügisspartakiaadi kolmandal võistluspäeval veerevad kuulid Tallinnas Al Mare bowlinguklubis. Võistlustega alustatakse kell 17.00 ja tulemused peaksid selguma hiljemalt kaks tundi enne südaööd. Pinge kasvab!