Posted by: EFL meedia

Üheksa ettevõtet on Töökohaspordikuu väljakutses tulemused kirja saanud

Väga tasavägine Töökohaspordikuu jätkub. Oleme vahepeal külas käinud uutel ettevõtetel ja tehtud on väljakutse uued rekordid.

Töökohaspordikuu teisel nädalal kutsus meid enda juurde Tele2 Eesti meeskond. Kätekõverdusi ühe minuti jooksul tehti 27 korda, kükke 60 ja kosmonaute 24 korda, mis on ühtlasi olnud praeguseni parim tulemus. Plankingus oldi 6:01 ja seinaistes 1:26. Tere Piima meeskond tegi 21 kätekõverdust, 53 kükki, 18 kosmonauti, plankingus oldi 6:05 ja seinaistes 3:28. SEB Eesti töötajad võtsid meid vastu Tornimäel ja alustasid väljakutset 47 kätekõverdusega. Kükke tehti 67 korda, mis on praeguseks parim tulemus. Kosmonaute tehti 22 korda, plankingus oldi 4:16 ja seinaistes 2:13.

Teine nädal Töökohaspordikuul on lõppemas ja praeguseks on parimad tulemused üldkokkuvõttes teinud kätekõverdustes Merko meeskond (57 korda), kükke on kõige rohkem teinud SEB töötajad (67 korda). Kosmonautide parim tulemus on Tele2 meeskonna poolt (24 korda) ja samuti on plankingu rekord (6:02) nende tehtud. ERGO meeskond on ka teise nädala lõpuks seinaiste parima tulemuse omanikuks (6:17).

Kui Sinu ettevõttel jäi üleskutse õigel ajal märkamata, siis on võimalik väljakutsega liituda kogu aprillikuu jooksul. Rohkem infot Töökohaspordikuul toimuvast ja auhindadest leiad siit.