Posted by: EFL meedia

Töökohaspordikuu selgitab välja tublimad kontorisportijad

1. aprillil algas Töökohaspordikuu ja mõõtu on omavahel võtnud juba neli ettevõtet. Tulemused on juba muljet avaldavad ja kindlasti motiveerivad, et teha ise veel paremini.

Töökohaspordikuu väljakutsest võttis esimesena osa Merko Ehitus. Tulemuseks oli 60 sekundi jooksul 57 kätekõverdust, 55 kükki, 19 kosmonauti, plankingus suudeti olla 3.33 ja seinaistes 5.05. Orkla Eesti töötajad olid koos maskottidega end võttemeeskonna tulekuks ette valmistanud ja said tulemuseks 39 kätekõverdust, 46 kükki, 22 kosmonauti, plankingus saavutati ajaks 4.09 ja seinaistes oldi 2.38.

Maanteeameti meeskond oli kolmas ettevõte, kes Töökohaspordikuu väljakutsest osa sai võtta. Kätekõverdusi tehti 35, kükke 39, kosmonaute 20, plankingu tulemuseks oli 4.01, seinaiste tulemuseks saavutati lausa 6.10. ERGO töötajad tegid 46 kätekõverdust, 55 kükki, 19 kosmonauti, plankingus oldi 5.37 ja seinaiste tulemus oli  6.10.

Väljakutse on muutunud väga pingeliseks, sest tulemused on olnud seni väga head. Aga tuletame meelde, et eelkõige on tähtis aja leidmine sportimiseks ja ühistegevuseks. Regulaarselt treenides on võimalik lõpuks kõikidel saavutada parimad tulemused.

Kui Sinu ettevõttel jäi üleskutse õigel ajal märkamata, siis on võimalik väljakutsega liituda kogu aprillikuu jooksul. Lisa lihtsalt video enda avalikule sotsiaalmeedia kontole ning pane juurde viited #tookohaspordikuu #firmasport #liigume #terveeestieest #sportideas. Siis jõuavad kõik videod meieni. Sotsiaalmeediasse palume üles panna vaid lühemad videod ning pildid üleskutses osalemisest. Kui aga soovite osa võtta võistlusest, siis säilitage kogu video alles, et saaksime tulemust kontrollida. Kõikide osalenute vahel läheb loosi vahvaid auhindu.

Milliseid harjutusi tegema peab?

  1. kätekõverdused 1 minuti jooksul
  2. kükid 1 minuti jooksul
  3. kosmonaudid 1 minuti jooksul
  4. plangu hoidmine aja peale
  5. selg vastu seina, jalad 90′ hoidmine aja peale

Jälgi meid Facebookis ja Instagramis, kuhu iga päev postitame videosid ja pilte väljakutses osalenud ettevõtetest. Rohkem infot Töökohaspordikuul toimuvast ja auhindadest leiad siit.