Posted by: EFL meedia

Töökohaspordikuu on jõudnud poole peale

Töökohaspordikuu kolmas nädal on alanud ja väljakutsest saavad kõik osa võtta kuni 30. aprillini. Hetkel oleme kokku külas käinud 11 ettevõttel.  Töökohaspordikuu on hea võimalus positiivsete muutuste tegemiseks, panustades oma töötajate tööergonoomikasse, kontorivõimlemisse ja igapäevasesse liikumisse. Tööandjate kõrval on oodatud initsiatiivi võtma ka töötajad ise, leides viise liikumiseks iseseisvalt või kolleegidega. Töökohaspordikuu väljakutse on hea võimalus meeskonna kaasamiseks.

Teise nädala viimaseks ettevõtteks, kus külas käisime, oli Kaamos. Kätekõverduste ja kükkide tegemistes tehti Kaamose meeskonna poolt praegune parim tulemus, vastavalt 60 ja 62. Kosmonaute tehti 22 ja seinaistes oldi 3:17. Aga üllatusi ja uuri rekordeid tuli veel, sest plankingus olid 6:11. Swedbank Eesti meeskond avas kolmanda Töökohaspordikuu nädala. Kokku tehti 53 kätekõverdust, 66 kükki, 22 kosmonauti, plankingus oldi 4:08 ja seinastes 2:10.

Töökohaspordikuu challengi tulemused 15.04.2019 seisuga!

Kui Sinu ettevõttel jäi üleskutse õigel ajal märkamata, siis on võimalik väljakutsega liituda kogu aprillikuu jooksul.  Lisa video enda avalikule sotsiaalmeedia kontole ning pane juurde viited #tookohaspordikuu #firmasport #liigume #terveeestieest #sportideas. Siis jõuavad kõik videod meieni. Sotsiaalmeediasse palume üles panna vaid lühemad videod ning pildid üleskutses osalemisest. Kui aga soovite osa võtta võistlusest, siis säilitage kogu video alles, et saaksime tulemust kontrollida. Kõikide osalenute vahel läheb loosi vahvaid auhindu.

Milliseid harjutusi tegema peab?

  1. kätekõverdused 1 minuti jooksul
  2. kükid 1 minuti jooksul
  3. kosmonaudid 1 minuti jooksul
  4. plangu hoidmine aja peale
  5. selg vastu seina, jalad 90′ hoidmine aja peale

Jälgi meid Facebookis ja Instagramis, kuhu iga päev postitame videosid ja pilte väljakutses osalenud ettevõtetest. Rohkem infot Töökohaspordikuul toimuvast ja auhindadest leiad siit.