Posted by: EFL meedia

Töökohaspordikuu läheb hoogsalt edasi

Töökohaspordikuu tegevused jätkuvad ja teeme ülevaate Töökohaspordikuu väljakutsest, et innustada kõiki meeskondi kaasa lööma. Veel ei ole hilja! Lisaks heale enesetundele ja meeskondlikule tegevusele, on välja pandud ka mitmed auhinnad meie headelt koostööpartneritelt. Samuti ootame kõiki 22.-26. aprillil Tallinnas toimuvale Kevadspartakiaadile ja osalema FIT100 Treeningkampaanias.

Esimese nädala väljakutse lõpetasime Rahandusministeeriumi külastusega. Rahandusministeeriumi meeskond tegi 52, kükke 60, mis oli ühtlasi esimese nädala parim tulemus ning kosmonaute tehti 17, plankingus suudeti olla 5.02 ja seinaistes 3.07. Teise nädala avas Lennuliiklusteenistuse meeskond 53 kätekõverdusega, 59 kükiga, 22 kosmonaudiga, mis on praeguseks hetkeks parim tulemus ning plankingus oldi 3.56 ja seinaistes 3.18.

Auhinnad parimatele on välja pannud FitKit, kes iga ala võitjale annab ühe treeningvarustuse komplekti väärtusega 100€. Kolme parimat võistkonda, kes viieliikmelise võistkonnaga on teinud summaarselt parima tulemuse premeeritakse omanäoliste karikatega. SportID on omaltpoolt välja pannud loosiauhinnaks kõigi töökohaspordikuus osalenute vahel 2×50€ väärtuses krediiti. Borealis on välja pannud uudistootena kõigi osalenute vahel välja silmamasseerija iSeeM.

Kui Sinu ettevõttel jäi üleskutse õigel ajal märkamata, siis on võimalik väljakutsega liituda kogu aprillikuu jooksul. Vaata lähemalt siit, mida tegema peab ning kuidas osaleda on võimalik.

Mis veel kuu jooksul toimub?

Kevadspartakiaad’ 19

22.-26. aprillil toimub Tallinnas ettevõtete kevadspartakiaad, kus ühe nädala tööpäevade õhtutel saab panna ennast proovile ning võtta mõõtu oma kolleegide ja teiste ettevõtete esindajatega sellistel aladel nagu keegel, noolevise, laskmine, trepijooks, sõudeergomeetrite kolmevõistlus, male, kabe ja curling. Esikohal ei ole kindlasti mitte võit, vaid osavõtt, uute inimestega kohtumine ning argielust välja saamine. Nädal täis rõõmu ja sporti lõppeb reede õhtul autasustamise ja uhke afterpartyga! Rohkem infot www.firmasport.ee/kevadspartakiaad.

FIT100 Treeningkampaania

1.-30. aprillil on kõik kutsutud üles märkima oma liikumiskorrad liikumisäppis FIT100. Rakendus sisaldab 12 treeningkava, mille on teinud treenerid Britta Aduson ja Sandra Raju, treeningpäevikut ja oma treeningpäeviku sõpradega võrdlemise võimalust. Nende vahel, kes saavad kuu jooksul kirja vähemalt 15 liikumiskorda, loositakse välja 6 paari NIKE Free spordijalatseid.  FIT100 äppi (SportID International) saad alla laadida Apple Store’ist ja Google Play Store’ist.

Jälgi meid Facebookis ja Instagramis, kuhu iga päev postitame videosid ja pilte väljakutses osalenud ettevõtetest. Rohkem infot Töökohaspordikuul toimuvast ja auhindadest leiad siit.