Posted by: Ketlin Suvi

Talispartakiaadi üldvõitjaks krooniti Swedbank, teiseks tuli Elisa SK ja kolmandaks SEB

Pühapäeval lõppes Otepääl ja Käärikul peetud Firmaspordi Talispartakiaad 2023. Üldvõidu teenis Swedbanki esindus. Teisel kohal lõpetas Elisa Spordiklubi ja kolmandaks tuli SEB.

Viimane võistluspäev algas firmasportlastele rahvastepalli võistlusega. Lõbusa mõõduvõtu võitis Coop Pank AS 1 koosseisus Alari Verev, Gaspar Luik, Margus Antson, Mart Ambur, Rein Nõukas, Eleri Loks, Greete Pulst, Viktoria Tamm. Teiseks tuli Tallinna Lennujaama SK (Taavi Palu, Martin Maasik, Mattis Torn, Marius Pihlak, Kristjan Joost, Melody-Mai Metsamaa, Mario Tammoja, Carol Randlepp) ja kolmandaks Elisa SK (Riin Agur, Karl Rooba, Helina Kõrran, Johannes Treiel, Henri Voogla, Erki Hallang, Janno Visku)

Tulemused

Suusadisci  ehk suuskadel discgolfi võitis meeste arvestuses Erik Jaanvärk (SEB), teiseks tuli Martin Maasik (Tallinna Lennujaama SK) ja kolmandaks Mattis Torn (Tallinna Lennujaama SK).

M40 vanuseklassis võidutses Ardo Pajur (Swedbank), teine oli Aigar Mäesepp (Swedbank) ja kolmas Priit Kotkas (Tallinna Lennujaama SK).

Naiste parim suusadiscija oli Laura Kruusmann (Swedbank), talle järgnes Hannula-Katrin Pandis (Swedbank) ja Angelis Heidov (Luminor AS).

N40 klassis võidutses Sille Meikop (Swedbank), teine oli Jaanika Parts (Elisa Spordiklubi) ja kolmas Kristiina Leesi (Luminor AS).

Võistkondlikus arvestuses noppis järjekordse alavõidu Swedbank.

Tulemused

Tõukerattasõidus saavutas meeste arvestuse esikoha Alar Järvelaid (Norma), teine oli Vladyslav Bondarenko (Glia) ja Marko Karm (Norma).

M30 klassis tõusis pjedestaali kõrgeimale astmele Mattis Torn (Tallinna Lennujaama SK), teine oli Taavi Palu (Tallinna Lennujaama SK) ja kolmas Marvin Üürike (Norma).

M40 arvestuses võitis Jano Järvelaid (Elisa SK), teine oli Aigar Mäesepp (Swedbank) ja kolmas Rene Sakkeus (Swedbank).

M50 vanuses saavutas esikoha Tanel Kannel (Norma), teiseks sõitis Toomas Kalm (Orkla Eesti AS) ja kolmandaks Leho Virma (Swedbank).

Naiste arvestuses saavutas esikoha Kelly Kalm (Orkla Eesti AS), teiseks tõusis Carol Randlepp (Tallinna Lennujaama SK) ja kolmandana lõpetas Jane Zeltova (Orkla Eesti AS).

N30 vanuseklassis võidutses Sandra Aasma (Kühne+Nagel IT Service Centr), teine oli Hannula-Katrin Pandis (Swedbank) ja kolmas Heidi toomas (SEB).

N40 esikoha napsas Laidy Proosväli (Tallinna Lennujaama SK), teisena lõpetas Keit Musting (Swedbank) ja kolmandana Sille Meikop (Swedbank).

N50 arvestuses teenis esikoha Silja Lõhmus (SEB), teise ajaga lõpetas Kaire Vaher (If Kindlustus) ja kolmandana ületas finišijoone Mare Ulp (Swedbank).

Tõukerattasõidu võistkondliku arvestuses võitis Swedbank, Tallinna Lennujaama SK ja Norma ees.

Tulemused

Kastipanemise ehk õllekastidest tornide ladumise võitis SED duo Silja Põder/Viljar Grauen, teise koha saavutas samuti SEB esindus Merten Loss/Heidi Toomas. Kolmanda koha teenisid Jörgen Jõulu/Marju Mägi Coop Pank AS-ist.

Tulemused

Talimängude klassikalise reesõidu võitis SEB esindus, koosseisus (Erki Seier, Heigo Hausenberg, Kadi Vinglas, Viljar Grauen, Karl-Steven Valdmaa). Teisena lõpetas Tallinna Lennujaama SK (Taavi Palu, Ingrid Kruusmann, Mattis Torn, Mario Tammoja, Marius Pihlak) ja kolmandana Norma esindus (Marko Karm, Raul Liivrand, Marvin Üürike, Alar Järvelaid, Helina Hannus).

Tulemused

Üldarvestuses võidutses alates reedest punktitabelit juhtinud Swedbank, kes kogus lõpuks kokku 14 alavõitu ja 1183,3 punkti. 963 punktiga lõpetas teisel kohal Elisa Spordiklubi ja kolmandaks tuli 949,07 punktiga SEB.

Üldarvestuse tulemustega saab tutvuda siin!