Posted by: Ketlin Suvi

Talispartakiaad`23: talirogain pani võistlejad proovile

Talispartakiaadi esimesel võistluspäeval pandi proovile ka firmasportlaste orienteerumisoskused ehk mõõtu võeti talirogainis.

Meeste võistlusklassi parim oli Alari Verev (Coop Pank AS), talle järgnes Marko Karm (Norma ja Artur Hussar (Swedbank).

M30 vanusklassi edukaim orienteeruja oli Alar Kurme (Eesti Energia SK), teiseks tuli Mihkel Järve (Elisa SK) ja kolmandal kohal lõpetas Ivar Laes (Riverty)

M40 klassi talirogaini esikoht endisele olümpiasportlasele Roman Fostile (Eesti Energia SK). Rait Pallo (Merko Ehitus Eesti) oli teine ning Arti Albert (LHV) kolmas.

M50 vanuse talvise rogaini võitis Tanel Kannel (Norma), kes edestas Inderk Lõhmust (SEB) ja Randy Orelit (Eesti Energia SK).

Naiste üldklassis võidutses Merili Aaspalu (Luminor AS), kellele järgnesid Maarja Maranik (Tele2 Eesti AS) ja Arabella Tammsaar (Orkla Eesti AS).

N30 võistlusklassi rogaini võitis Hannula-Katrin Pandis (Swedbank), teise koha teenis Perit Post (Luminor) ja kolmanda Hedi Laadi (Tele2 Eesti).

N40 talirogaini võitjaks krooniti Edit Kannel (Norma), hõbedasele teisele kohale tuli Jaanika Parts (Elisa Spordiklubi) ja poodiumi kolmandale astmele tõusis Ave Toomingas (LHV).

Mare Ulp (Olybet) võidutses N50 vanuseklassis, talle järgnesid Silja Lõhmus (SEB) ja Pille Tiis (Swedbank).

Võistkondlikus arvestuses noppis järjekordse alavõidu Swedbank.