Posted by: Ketlin Suvi

Talispartakiaad`23: lestadega lumejooksust võttis osa ligi 200 firmasportlast

Talispartakiaadi avapäev Kääriku Spordikeskuses kulmineerus meeleoluka lestadega lumejooksuga, millest võttis osa 191 firmasportlast.

M võistlusklassi kiireim lestadega lumes jooksja oli Alari Verev (Coop Pank AS), kes läbis 50 meetrise mäkketõusu 12,69 sekundiga. Teiseks jooksis ennast 13,01 sekundiga Jaan Särg (Eesti Energia SK) ja Keijo-Kim Taal (Norma) 13,29-ga kolmandaks. Meeste klassis võttis võistlusest osa koguni 86 jooksjat.

M40 vanuseklassis võttis nelikvõidu Swedbanki esindus järjestuses Raul Eesmäe (13,48), Henri Kaarma (14,03), Raido Noobel (15,35) ja Rain Eller (15,47).

N võistlusklassi väledaim lestades mäkkejooksja oli Carol Randlepp (Tallinna Lennujaama SK) 15,61 sekundiga. Talle järgnes Kristiin-Marleen Sulg (Eesti Energia SK) tulemusega 16,02 ja Jane Zeltova (Orkla Eesti AS) ajaga 16,83.

N40 arvestuses teenisid Tallinna Lennujaama SK-le kaksikvõidu Laidy Proosväli (16.03) ja Ingrid Kruusmann (18,48). Kolmandaks tuli Maris Mägi (Tervisemuuseum/Spordimuuseun) ajaga 19,55.

Võistkondlikus arvestuses võitis lestajooksu Swedbank, kes edestas Normat ja Coop Pank AS-i.

Lestajooksu koondtulemused on leitavat siit!