Posted by: Ketlin Suvi

Suvespartakiaadi kolmas päev: üldvõidu viis koju Swedbank

Suvesparta viimane võistluspäev suvises Kuressaares algas enamike jaoks valusate lihaste ning haigete kontidega – kellel rohkem sportimisest, kellel eelmise õhtu retropeost. 

Kolmanda päeva avaalad olid takistusjooks, rannaindiaca ning kastipanemine, kus sai proovile panna nii enda kiiruse, osavuse, täpsuse kui ka meelekindluse. Viimane päev oli mitme ettevõtte jaoks küllaltki pingeline, sest eelmisel õhtul välja tulnud üldseis näitas, et esineliku puntkivahed on piisavalt väikesed, et veel seisus põnevaid vangerdusi tekitada. 

Osalejate hulgas tekitas elevust ka rahvastepall, mida paljud polnud mänginud koolipõlvest saati. Õnneks meie võistlusel on pall tunduvalt pehmem, kuid meeleolukas oli vaadata ja kuulata, et aastate möödudes ei lahtu emotsioond selles sportmängus sugugi kiiremini. Alavõidu noppis rahvastepallis Orkla Eesti AS, teise koha said Norma töötajad ning pronksi AS Eesti Raudtee

Päeva viimane ala oli teatejooks, millele korraldajad oli juurde anud pannud tvisti. Nimelt, tuli kõigil joosta suvises rannakostüümis ehk suur ujumisrõngas ümber keha ning teatepulga eest oli retro ujumispüts, mis käis võistkonnaliikmetel peast pähe. Viimasele päevale iseloomulikult oli nii tiime, kellel oli silme ees poodiumi kõrgeim aste kui ka neid, kes tulid alast võtma viimast ja lisaaksessuaaridega muutsid nii pealtvaatajatele kui ka kaasvõistlejatele võistluse kirevamaks ja lõbusamaks. 

Enda kogemust teatejooksul jagas meiega ka Äripäeva Infopanga töötaja Mai Kroonmäe: “Muidu oli tore ja kõik läks hästi, ainult me valisime natukene vale taktika. Ehk siis me tegime nii, et kes lõpetas pani järgmisele mütsi pähe. VIIS KORDA pani üks meeskonnakaaslane mulle mütsi pähe,” naeris Mai, “aga see oli fun, väga lahe!” Mai oli samuti Suvespartal esmakordselt ning oli üritusega väga rahul: “Väga lahe üritus! Just see, et väga palju erinevaid asju saab proovida. Kuigi oli ka ajalist kattuvust ja mõnda asja proovida ei saanud, aga eks see ongi aus et on ära jaotatud ja meeskonnast igaüks saab midagi teha.” Uurides läheneva Talisparta kohta ei välistanud Mai midagi “Talispartat ei ole veel jõudnud kaaluma hakata, sest pole aladega kursis, kuid ma ei välista sugugi, et meie tiim on ka seal oma esindusega väljas.”

Teatejooksul said auhinnalised kohad  Orkla Eesti AS 1, Swedbank 1 ja Swedbank 2. 

Suvespartaikaadi kokkuvõttes noppis endale üldvõidu 1249 punktiga Swedbank, ettevõttele järgnes napilt Elisa Spordiklubi 1203,4 punktiga ning kolmanda koha sai SEB, kelle punktiskooriks tuli 1156,5p. 

Soovime korraldajatega tänada veelkord kõiki osalejaid suurepärase ja meeldejääva nädalavahetuse eest Saaremaal. Palju õnne veelkod kõigile võitjatele ja Swedbanki tiimile! Mõnusat suve ning kohtumiseni 24.09-29.09.2023 Sügisspartakiaadil, kui mitte varem! 😉 

Kõik pildid leitavad meie kodulehelt: https://fotod.firmasport.ee/filters/suvespartakiaad/

Tulemused on leitavad siit: https://www.firmasport.ee/suvespartakiaad/

Ürituse kokkuvõttev video: https://www.facebook.com/watch/?v=9456350731104289