Posted by: EFL meedia

Suvespartakiaadi avapauk ei ole enam kaugel!

Suurenda oma tiimi ühtekuuluvust ja meeskonnatunnet. Suvespartakiaad stardib firmasportlastega 12. augustil Tartus. Ees ootavad kolm võistluspäeva, mille jooksul võtavad mõõtu firmasportlaste meeskonnad erinevatel traditsioonilistel aladel ning proovile pannakse meeskonnad ka vähem tuntud aladel. 

Suvespartakiaad on igal aastal erinevates ilusates Eestimaa kohtades peetav sportlik nädalavahetus täis huvitavaid võistluseid. Üritus on mõeldud ettevõtete ja organisatsioonide meeskondadele, mis pakub lisaks liikumisele ja füüsilisele pingutusele suurepärast võimalust tugevdada meeskonnavaimu ning veeta töökaaslastega mõnusalt aega.

Oma tugevusi saavad näidata nii osavad palliviskajad korvpallimängus kui oskuslikud aiapidajad murutraktori rallil. Põnevust lisab võistluspäevadele laupäeval toimuv kepphobuste võistlus, kus takistusrada tuleb läbida galopis, kusjuures jooksmine on keelatud – nii tuleb lapsepõlv kiirelt meelde. Lisaks füüsilistele tegevustele astuvad võistlustulle meeskonnad ka mälumängus ja grillimisvõistlusel.

Hetkel on kirjas pea 600 firmasportlast, kes nädalavahetusel Tartus kohtuvad. Rekordarvu osalejaid viib Suvespartakiaad 2022 erinevatesse Tartu võistluspaikadesse. Peamiste asukohtadena saame välja hõigata Rannakeskuse ja Anne Kanali Emajõe ääres ning populaarse jalgpalli klubi JK Tammeka kodukoha Tamme staadioni.

Tule näita, et just teie meeskond on kõige täpsem, kiirem, ühtehoidvam ja loomulikult kõige lõbusam! 

Hoia Firmaspordi tegevusel silm peal ka Instagramis ja Facebookis. Kindlasti ära unusta oma seikluste juurde lisada teemaviiteid #firmasport #suvesparta2022