Posted by: admin

IT-Bowlingu Tallinna etapi võitis Datel AS

Esmaspäeval, 11. veebruaril toimus Al Mare bowlingukeskuses infotehnoloogia ettevõtete bowlinguvõistluse IT-Bowling Tallinna etapp, millest võttis osa kuus võistkonda ( SEB, Playtech, Admiral Markets, Fujitsu, Datel AS ja SimplBooks). Võidukarika viis koju Datel AS-i võistkond.

Esimeses individuaalses täpsusvoorus pidid võistlejad viskama kahes järjestikuses ringis võimalikult sarnase punktisumma. Võistluse võitis Kristel Ojamaa Datel AS-i võistkonnast, kes kogus mõlemas ringis võrdselt 124 punkti! Auhinnaks sai täpse käega naine 30 eurot SportID krediiti.

Kolmandas ehk võistkondlikus voorus tuli esikohale võistluse uustulnuk Datel AS 838 punktiga. Kuigi IT-Bowlingus löödi kaasa esimest korda, on tegemist kogenud mängijatega. Nimelt osaletakse bowlingu firmaliigas suisa kolme võistkonnaga. Võistkonna eestvedaja Villemi sõnul võisteldakse iga kahe nädala tagant. “Meie naiste võistkond sai sügishooajal esikoha, nii et oleme kogenud bowlinguhundid. Tänase võidu tõi tahtmine ja tiimitöö. Eks ole seda mängu muidugi mängitud ka!”

Esimest korda olid Firmaspordi IT-Bowlingu võistlusel ka võistkond SimplBooks, kelle esindaja Rene sõnul on nad väga aktiivsed ja erinevaid ühistegevusi võetakse ette paar korda kuus. “Vahepeal oli väga kuum teema põgenemistoad aga konkreetselt bowlingut oleme käinud viimase aasta jooksul kolm korda. Oleme käinud ka kinos, teatris, suusamäel – mul on aktiivsed kolleegid.”

 

Lõplik paremusjärjestus

1. Datel (838 punkti)

2. SEB (703 punkti)

3. Playtech (623 punkti)

4. SimplBooks (579 punkti)

5. Admiral Markets (553 punkti)

6. Fujitsu (534 punkti)

 

GALERII! 

 

IT-Bowling kuulub osavaima IT-ettevõtte võistluste sarja, kus võisteldakse lisaks bowlingule veel kardisõidus ja noolemängus (IT-Kart ja IT-Darts).