Posted by: EFL meedia

Suvespartakiaad stardib juba sellel nädalavahetusel!

13.-15. augustil kohtume firmasportlastega Suvespartakiaadil Jõulumäel ja Pärnus, kus läheb käima selle suve oodatuim võistlusi täis nädalavahetus! Firmasportlasi ootavad ees mitmesugused võistlusalad, kus konkurentsi pakuvad nii uued kui ka vanad tuttavad.

Suvespartakiaad on traditsiooniliselt Eestimaa erinevates looduskaunites kohtades toimuv ettevõtetele ja organisatsioonidele mõeldud sportlik nädalavahetus, kus saab ennast ja oma meeskonda mõnusalt proovile panna. Parendada oma meeskonnatööd ning õppida oma töökaaslasi ka paremini tundma. Esimest korda ajaloos saavad firmasportlased mõõtu võtta puusuusasprindist, jalkapiljardist, naisekandmisest ja meistersportlase normatiividest! Teiste alade kohta loe rohkem SIIT

Osalemas on üle 500 firmasportlase, kes esindavad lausa pea 25 erinevat ettevõtet. Suvespartakiaadil on võistlustules eelmise aasta võitja Swedbank. Lisaks annavad võistlustele vürtsi ka Saint Gobain Glass Estonia SE, MTÜ Tallinna Lennujaam SK, Ernst & Young Baltic OÜ, Luminor, Tervisekassa, Orkla Eesti, Elisa Spordiklubi, Pipelife Eesti AS, Wanderlust Matkad OÜ, AS Norma, KPMG Baltics OÜ, Kühne + Nagel IT Service Centre AS, Stebby, Aktsiaselts Tallinna Linnatransport, SEB. Esimest korda on areenile astumas paljude seas näiteks GRUNDFOS, Inseneriprojekt OÜ ja Coop Pank AS, Statfinn Estonia OÜ ja HeatConsult OÜ.

Suvespartakiaadi korraldajad teevad kõik selleks, et tagada kontroll seoses COVID-19 leviku suhtes ja tagada kõigile osalejatele turvaline ja hea keskkond ürituse toimumiseks. Kindlasti anna ka sina oma 100% panus ning kui sul on haigustunnused, siis pigem ravi ennast terveks ja kohtume järgmistel üritustel! Korraldajad on osalevatele ettevõtetele välja saatnud täpsed juhised arvestades 09. augustist kehtima alanud piiranguid. Palume neid täpselt jälgida!