Posted by: EFL meedia

Reedel on start suviselt sportlikule nädalavahetusele!

Sellel nädalavahetusel ootab Eesti Firmaspordi  Liit kõiki firmasportlasi starti Eesti Ettevõtete Suvemängudele ehk Suvespartakiaadile, kus läbi aastate on kokku osalenud üle 200 ettevõtte ning organisatsiooni. Ees on ootamas mõnus nädalavahetus täis sporti, meelelahutust ja lahedaid inimesi, kellega on suurepärane võimalus nautida suvist Eestimaad! Sellel suvel on Suvespartakiaad jõudnud Lõuna-Eestisse Valgamaale Kääriku Spordikeskusesse.

Suvespartakiaadil Kääriku Spordikeskuses on stardis on ka hetkel Eesti Parima Rahvasportlase tabelit juhtivad sportlased Tallinna Lennujaama Spordiklubi esindaja Mattis Torn, SportID International esindaja Marti Soosaar, Sille Meikop Swedbankist ning Piret Põldsaar Tallinna Lennujaama Spordiklubist. Hetkeseisu vaata SIIT. Tänaseks on ennast osalejatena ülesse andnud 22 ettevõtet koos üle 400 firmasportlase! Hetkel moodustavad esikolme Eesti Sportlikem Ettevõte 2020 sarjas Swedbank, SEB ja Orkla Eesti kollektiivid, mille seisu saad jälgida SIIT. Missugune saab olema seis peale Suvespartakiaadi? Sellele küsimusele leiame koos vastused juba nädalavahetusel!

Korraldajad on oma panuse andnud, et kõik kolm päeva saavad olema tasakaalus nii spordi kui ka meelelahutuse poolelt. Valikus on 26 erinevat võistlusala ning mõlemal õhtul ootab ees õhtuprogramm, kus ei puudu ka retrodisko! Meeskonnaga on võistlustulle võimalik asuda nii traditsioonilises kirgi kütvas mälumängus, humoorikas mobiiliheites, veemöllus aerulaual või hoopis kanuurallil Kääriku järvel. Valik on sinu! Tutvu programmiga SIIN ning võistlusaladega saad tutvuda SIIN

Kui sinu ettevõte ja kolleegid veel ei ole registreeritud Suvespartakiaadile, siis nüüd on viimane aeg teha seda SIIN! Regamine on avatud kuni 13.08.2020 ja peale seda selgitame välja Suvespartakiaad 2020 parima ettevõtte!

Kõik on kohal ja kes kohal pole, see jääb ilma!