Posted by: EFL meedia

„Kilomeetrikogujaga“ kilomeetreid koguma!

15. juunist kuni 21. juunini on võimalik kõikidel riigiasutuste töötajatel koguda kilomeetreid Eesti Sportlikem Riigiasutus 2020 sarja liikumist hõlmavas väljakutses ehk ees ootab „Kilomeetrikoguja“!

Eesti Firmaspordi Liidu poolt korraldatav riigiasutuste liikumisväljakutse on Eesti Sportlikema Riigiasutuse sarja kuuluv ala, kus on osalejate eesmärgiks ühe nädala jooksul koguda võimalikult palju kilomeetreid kas kõndides või joostes. Kui inimese tervislik seisund eeldab ratastooli kasutamist, siis on ka ratastoolis lubatud kilomeetreid läbida. Kilomeetrikogujas toimub võistlus kahes erinevas võistlusarvestuses. Omavahel võtavad mõõtu mehed ja naised.

Selleks, et oma võistkonnale kilomeetreid koguda, tuleb liituda Endomondo väljakutsega, kus tuleb vajutada liitumiseks „JOIN“. Kindlasti tuleb veenduda selle, et treeningud Endomondos ei oleks privaatsed – seda saab vaadata ja muuta privaatsusseadete alt. Liikumist alustades tuleb treeningtüübiks valida  running, walking, walking (fitness) või wheelchair. Täpsemalt juhendiga tutvu SIIN.

Hetkel on oma osalusest teada andnud 11 riigiasutust – Eesti Merekool, Eesti Raudtee AS, Eesti Statistikaamet, Elering AS, Maksu- ja Tolliamet, Prokuratuur, Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus, SA Raplamaa Haigla, Siseministeerium, Sotsiaalkindlustusamet, Tervisekassa. Riigiasutused on ülesse andnud pea 250 kilomeetrikogujat!

Autasustatakse kolme parimat riigiasutust ning individuaalselt esikolme nii meeste kui ka naiste arvestuses. Individuaalses arvestuses autasustatakse võistlejaid medali ja Yes Sport 50 € kinkekaardiga. Lisaks on Yes Sport välja pannud loosiauhinna TRX treeningvahendi. Selleks, et auhinnaloosis osaleda tuleb osalejal teha treeningu ajal endast või ümbritsevast pilti teha ning see postitada enda Facebooki märkides @Firmasport ja @Yes Sport või Instagrami kontole, lisades juurde #firmasport #yessport. Postitus peab olema kindlasti avalik!

Nüüd on täpselt õige aeg ennast väljakutsele kirja panna, kui seda veel teinud ei ole ja registreerida saad SIIN! Kõik kilomeetreid koguma ja kilomeetrid loeme juba uue nädala alguses kokku!