Posted by: admin

Firmasportlasi ootab aprillis ees Kevadspartakiaad ja Töökohaspordikuu

Eesti Firmaspordi Liit ootab ettevõtteid osalema Kevadspartakiaadist, mis toimub 22.-26. aprilli tööpäevade õhtupoolikutel Tallinnas.

Sel aastal on kevadvõistlusel kavas sellised alad nagu curling, keegel, noolevise, male, kabe, laskmine, trepijooks ja sõudeergomeetri kolmevõistlus. Sportliku nädala pealinnas lõpetab firmasportlaste ühine järelpidu ööklubis Teater.

Soodusregistreerimine lõpeb juba sel reedel! Pane end kirja juba täna!

Lisaks tavapärasele Kevadspartakiaadile on aprillis toimumas ka Töökohaspordikuu, mis on ellu kutsutud koostöös Eesti Olümpiakomiteega, et motiveerida liikuma ja oma tervise eest hoolitsema üha enam inimesi ning tööandjaid väärtustama oma töötajate tervist.

27.03.2019, 03.04.2019, 10.04.2019 ja 11.04.2019 on meil planeeritud võttepäevadeks, kus soovi avaldanud ettevõtete seast valime välja 22 ettevõtet, kuhu tuleme külla ning teeme otse Teie kontoris Teiega koos ära ühe lühikese võistluse, mis koosneb viiest harjutusest (plank aja peale, kükid 1 minuti jooksul, kätekõverdused 1 minuti jooksul, kosmonaudid 1 minuti jooksul ning selg vastu seina jalgade hoidmine 90′ aja peale).

Kui soovite samuti sellest üleskutsest osa võtta, siis palun andke sellest meile teada hiljemalt kolmapäevaks (20.03.2019). Harjutused on jõukohased kõigile ning kuu lõpus saavad parima tulemuse teinud ettevõtte töötajad ka vahvaid auhindu!

Lisaks sellele, kutsume üles kõiki ettevõtteid meile teada andma enda korraldavatest spordiüritusest, kuhu ootate osalema kõikide teiste ettevõtete esindajaid. Need lisame enda Töökohaspordikuu kalendrisse ning sealt leiavad kõik soovijad endale terve kuu jooksul sobiliku.

Kui Teil on aga pikemalt planeeritud üritusi mida soovite samuti meie kalendrisse kuvada, siis ootame infot ka nende kohta, et kogu aasta jooksul oleks inimestel lihtne ligipääs kõigile firmaspordialastele üritustele.