Posted by: EFL meedia

Esimesed võistlused on lõpuks üle finišijoone!

Kaua oodatud Eesti Firmaspordi Liidu hooaeg on lõpuks startinud ning juba on ka esimesed finišijooned ületatud!

Üks selle aastaseid uustulijaid ehk Virtuaalspartakiaad on maha pidanud juba kaks osavõistlust. Neist viimane aprillikuus „Sammulugeja“, millest võttis osa üle 600 ägeda firmasportlase! Ettevõtete arvestuses skooris võidu sellel korral Elering, teisele kohale jõudis Swedbank ning kolmanda koha viis koju Pärnumaa Kutsehariduskeskus. Võistluse kõik tulemused on SIIN. Nüüd aga jätkab Virtuaalspartakiaad juba virtuaalse rattasõiduga, mille kohta loe rohkem SIIT.

Suve kõige vingem üritus toimub loodetavasti juunis Kuressaares, kui firmasportlased tulevad kokku Suvespartakiaadile! Ees on ootamas mõnus vaheldus ja terve nädalavahetus täis sporti – imeline võimalus vürtsitada oma suhteid ja meeskonnavaimu töökaalastega. Suvespartakiaadist saad rohkem lugeda SIIT.

START IT CUP

Ammu oleme kõik kibelenud võistlustulle ning täpselt nii samuti on oodanud esimest starti ka Start IT CUP firmasportlased, kes said aprillikuus „Kilomeetrikogujas“ kaasa lüüa. Võistkondlikus arvestuses tegi puhta vuugi SMIT, teisel kohal RIA ning kolmandale jõudis sellel korral Comodule. Tulemustega tutvu SIIN

Kohe peale „Kilomeetrikogujat“ said Start IT CUPi osalejad võistelda nädala jooksul põnevast autoorienteerumises nii Tartus kui ka Tallinnas. Põnevust jagus ja huvitav oli kõigil! Tartu osavõistlusel näitas häid oskusi SMIT 2 meeskond koosseisus Kaido Irdt ja Jaanus Järvala ning sellega teeniti esimene koht. Tallinnas võttis võiduka esikoha endale samuti SMIT, kelle esimene meeskond koosseisus Timmo Tammemäe ja Eric Erm finišeerisid kuldsel positsioonil. Tartu tulemused SIIN ja Tallinna tulemused SIIN.

 

Järgmiseks ootab Start IT CUP sarjas osalejaid ees discgolf ning võistlused toimuvad 06. mail Tartus ja 13. mail Tallinnas. Otsi juhendit SIIT ning löö kindlasti kampa!

Eesti Sportlikem Riigiasutus 2021

Võistluste hooaeg on sellel kevadel küll üsna vaikne olnud, kuid aprillikuus küttis kirgi „Kilomeetrikoguja“, mis tõi võimsa võidu Kaitseväe firmasportlastele, teisele kohale jõudis sellel korral Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus ning kolmas Statistikaamet! Kõik tulemused SIIN.

Juba 27. mail on sarja sportlastele planeeritud discgolfi võistlus. Seega tuleb kettad riiulilt ülesse otsida ja valmis võistlusteks panna! Juhendi leiad SIIT.

Nüüd saame kõik oma tehtud ettevalmistused ette näidata ja võistlustulle juba varsti hüpata!