Posted by: Taavi Kruut

Eesti Firmaspordi Liidu sarjade võitjad selguvad juba vähem kui kuu aja pärast!

Novembri keskel toimuv Kuldpall tõotab tulla väga pingeline, kuna parima rahvasportlase, sportlikema firmajuhi ning sportlikuma ettevõtte arvestuses käib tihe rebimine!

Vaikselt on aeg hakata tegema kokkuvõtteid, sest Eesti Firmaspordi Liidu 2018 hooaeg hakkab lõpule jõudma. Kuid enne veel kui sportlased lühikesele talvepuhkusele suunduvad, tuleb maha pidada üks tõsine pallimängude võistlus Tartus.

Enne Kuldpalli on edetabelite seisud väga tasavägised. Sportlikema ettevõtte sarjas on hetkel juhtimas Swedbank, kellest vaid 24,4 punktiga on maas Tallinna Lennujaama Spordiklubi. Kolmandat kohta on hetkel hoidmas SEB, kes soovides oma kohta hoida peab Kuldpallil andma kõva lahingu, sest Orkla Eesti AS on neile kandadele astumas ning esimesena poodiumilt kõrvale jääda ei soovi mitte keegi. Viiendal kohal on hetkel Elisa Spordiklubi, kes jääb omakorda Orklale alla vaid 45 punktiga – seega koht poodimil on ka Elisa SK-le käega katsutavas kauguses.

Täpsemalt leiab Eesti Sportlikuma Ettevõtte tabeli hetkeseisud SIIT.

Sportlikema Firmajuhi sarjas on tihe rebimine meesjuhtide ning naisjuhtide arvestuse TOP4-s. Meestest on juhtimas Heiki Mäesalu Saint-Gobain Glass Estonia SE-st, keda on jälitamas Jano Järvelaid Future Assets OÜ-st. Janol tihedalt kannul on kolmandat kohta hoidev Peep Jalakas SEB-st ning hetkel neljandal kohal platseeruv Tarvo-Jaan Rebane Danske Bank A/S Eesti filiaalist.

Naisjuhtide arvestuses on hetkel liider vaid 2 puntkiga Anne Kaseväli Tallinna Lennujaama Spordiklubist, kellele on kuklasse hingamas Kristiina Kaldre Elisa Spordiklubist. Kolmandat kohta hoidev Triin Preem SEB-st on esikohast maas vaid 10 punktiga. Hetkel neljandal kohal olev Kaire Kattai Orkla Eesti AS-ist ei ole kolmandast kohast kaugel ning hea etteaste korral firmajuhtide tenniseturniiril kuulub kolmas koht talle.

Firmajuhtide sarja esikolmikus võib tulla veel suuri muudatusi ning tõotab tulla pingeid täis firmajuhtide tenniseturniir. Tabeliseisud firmajuhtide sarja kohta leiate SIIT.  

Parimate Rahvasportlaste sarja TOP12 kohad ei ole veel üldse kindlad. 12 parima rahvasportlase piiril on hetkel käimas tihe rebimine, kus 10., 11. ning 12. koht võivad jääda ilma karikata. Tihe rebimine on ka tabeli esimeses otsas. Esikohta hoidvad rahvasportlased on hooaja jooksul näidanud väga head stabiilsust ja osavõttu ning on teisi kohtasid edestamas üsna turvalise vahega, kuid esikolme piiril on vanusegruppiti kohati vahe vaid 3 punktiline – mis tähendab lihtsas keeles seda, et neljandal kohal oleval sportlasel tasub vaid ühel alal oma konkurendist parem olla ning kolmas koht võib olla tema.

Parimate Rahvasportlaste tabelite hetkeseisud leiate SIIT.

Kuldpall 2018 soodusregistreerimine kestab kuni 25.10.2018! Kiiremad saavad end veel kahe päeva jooksul kirja panna soodsaima hinnaga, et saada osa Eesti suurimast pallimängude turniirist Tartus.

Kuldpalli kohta leiate kõik vajaliku informatsiooni SIIT.

TARTUS NÄEME!