Posted by: admin

Kuldpall’17 võitja avaldas oma edu saladuse

Eesti ühel suuremal harrastajate pallimänguturniiril Kuldpall’17 võtsid novembrikuu viimasel nädalavahetusel üksteiselt  mõõtu 22 ettevõtte 508 töötajat. Poodiumi kõrgeimale astmele tõusis Vanglateenistus, teise kohaga tuli leppida Swedbankil ning kolmandaga Tallinna Lennujaama tiimil.

Kuldpall’17 viie parima ettevõtte esindajad / foto: Ardo Säks

Vanglateenistuse võistkonna liikme Helena Veelmaa sõnul nähti heade tulemuste nimel väga palju vaeva. „Kuldpallil käimine on aastalõpu traditsioon, kus on esindatud kõik meie spordikalendris olevad alad. Koondise liikmed on väga hoolikalt valitud, parimad on kokku pandud kolme vangla peale ning mõned inimesed lisandusid ka justiitsministeeriumist,“ avaldas Veelmaa. „Vanglateenistus panustab sporti väga palju. Meil on igas kuus vähemalt üks võistlus, mälumängud nende hulgas ehk siis väljakutseid jätkub nii kehale kui vaimule.“

Vanglateenistuse korvpallivõistkond

Tallinna Lennujaama võistkonna liige Maret Mägi pole vahele jätnud mitte ühtegi Kuldpalli. „Võistlus kutsuti ellu 2011. aastal ning mina olen igal korral kohal olnud. Tagasi toob mind siia peamiselt seltskond, aga ka võistlused. Tallinna Lennujaama tiimis on väga toredad inimesed ja ühiselt on mõnus sportida,“ tunnistas Mägi, kes kogus punkte nii lauatennises kui sulgpallis. „Tänu Firmaspordile hakkasin Tallinnas eraldi sulgpalli trennides käima. Mängime seda ka koos kolleegidega,“ lisas ta.

 

Ka Elisa Spordiklubi juht Jaanika Parts tõdes, et sulgpall jõudis tema ellu just tänu Firmaspordile. „Olen seda alati rääkinud, et tulin Kuldpalli sulgpalli võistlusele ning siis läksin treeneri juurde trenni. Käin seal siiani, väga äge!“ kiitis Parts.

 

Elisa Spordiklubi saavutas Kuldpall’17 võistlustel firmade arvestuses kuuenda koha. „Ilmselgelt oli kahju jalgpalluritest, kes oleksid võitma pidanud, aga jäid kolmandaks. Paremini võinuks minna nii korv- kui võrkpallis. Viimasel osales koondis, mille liikmed kohtusid esimest korda võistlusplatsil. Kokkumängu polnud varem mitte ühtegi korda harjutatud.“

Elisa sulgpallurid

Rahandusministeeriumi leiab koondtabelist kümnendalt kohalt, kuid legendaarse spordimehe Margus Maidla rõõmu iseenda saavutuste üle see tõik ei kahanda. „Sain sulgpallis kaela kaks kuldmedalit, ühe M40 vanuseklassi individuaalarvestuses ja teise paarismängus,“ teatas Maidla ilmselge rahuloluga.

 

Kuldpall’17 mõõduvõttudel selgitati parimad piljardis, võrkpallis, korvpallis, sulgpallis, saalihokis, saalijalgpallis, lauatennises, tennises ja rahvastepallis.

 

TULEMUSED: https://firmasport.ee/kuldpall/tulemused/