Posted by: Hendrik Kont

Värske 2020 kalender pakub firmasportlastele uusi alasid!

Kuigi käesolev aasta on alles poole peal, vaatame me juba ootusärevalt järgmise aasta poole, ning on ka põhjust! Nimelt on Eesti Firmaspordi Liidu 2020. aasta kalendris rohkem üritusi kui ühelgi varasemal aastal, täpsemalt 21 üritust ning lisaks veel kaks teemakuud.

Lisaks traditsioonilistele Spartakiaadidele ja Kuldpallile on kalendris ka täiesti uued alad, näiteks saavad IT-ettevõtted pidada lahinguid paintballis ja ning kaarti lugeda autorienteerumise üritustel.

Ka Riigiasutuste sari on saanud täiendust, uute aladena on lisandunud saalihoki, veepall ning riigiametnike suvemängud, kus ühel päeval toimuvad mängud nii rannavõrkpallis, rannajalgpallis kui ka tänavakorvpallis

Uut ja huvitavat jätkub kindlasti ka spartakiaadide kavva! Tali- ja Suvespartakiaad toimuvad järgmisel aastal Käärikul, Kevad- ja Sügispartakiaad ikka Tallinnas ning Kuldpall koos hooaja lõpugalaga endiselt Tartus.

Kuna järgmine aasta saab Eesti Firmaspordi Liit 15-aastaseks on terve hooaeg läbivalt retroteemaline ning kõigil üritustel on rangelt soovituslik kanda retrostiilis spordirõivaid! Nii on üritused kindlasti veel lõbusamad ning ägedamad stiilinäited saavad ka premeeritud.

Kõikide ürituste täpsed asukohad ja juhendid jõuavad kodulehele kohe, kui need selgeks saame. Seniks aga saavad kõik firmasportlased juba enda meelisalad ka oma kalendrisse kirja panna ja muidugi ka sõpru osalema meelitada.

Oleme kindlad, et aastast 2020 tuleb üks vinge spordiaasta!

Seniks aga naudime veel suve ja kohtume juba Suvespartakiaadil!