Posted by: EFL meedia

Vägev esimene võistluspäev Talispartakiaadil

Kaua oodatud märtsikuu esimene nädalavahetus on käes! Eesti Firmaspordi Liidu Talispartakiaad ehk Eesti Ettevõtete Talimängud on ametlikult startinud.

Esimene võistluspäev on Tehvandi Spordikeskuses seljatatud, kaks on veel ees! Kokku on võistlemas üle 500 firmasportlase pea 25 ettevõttest üle Eesti. Välja selgitati esimesed parimad puusuusasprindis, tõukerattasõidus, Tehvandi tõusu sprindis, lestajooksus ja mälumängus.

Puusuusasprindi lumeolud olid omajagu keerulised ja firmasportlased pole ka korralikult trenni eelnevalt lumepuuduse tõttu teha saanud. Kuid nendes oludes andsid kõik endast igati parima! Tõukerattasõit läks tänu mõnusale päikeselisele kevadilmale lahti asfaltilt. Oma parimaid tõukeid näitasid kõik, kes startisid ning tõukerattasõidu järjestusega saad tutvuda SIIN.

 

Tehvandi tõusu sprint peeti maha Tehvandi Spordikeskuses Kunimäe tõusul, kus raja peal oli selle hooaja viimane lumi, mis sillerdas ja sätendas võimsalt. Võistlusrivis oli 90 firmasportlast ja nende seas näitas päeva kõige kiiremat aega Lennuliiklusteeninduse AS esindaja Rauno Põldsepp ajaga 39,1 sekundit. Palju nalja pakkuv lestajooks toimus samuti Kunimäe tõusul. Korraga sai stardi viis võistlejat ning siis tuli juba lestatada ülesse mäkke! Lestajooksul näitasid kõik firmasportlased ilusaid põlve- ja sääretõste jookse.

 

Peale pikka päeva värskes õhus suundusid firmasportlased Kääriku Spordikeskusesse, kus selgitati välja parimad mälumängus. Küsimused olid kahes kategoorias – juubel ja talisport. Emotsioonid olid laes, kui küsimused said valed vastused ja kui vastus oli õige, oli emotsioon topelt suurem.

Päeva lõpuks hoiab liidrikohta 265 punktiga SEB, teisel kohal Swedbank 258 punktiga ning tugavalt kolmas Lennuliiklusteeninduse AS 252,2 punktiga. Kuid kõik on veel ees!

Homsel võistluspäeval selgitatakse välja parimad talirogainis, talijalgpallis, kummikuhokis, talivõrkpallis, taliujumises, diivanilükkamises, kastipanemises, talitennises ja võistlused jätkuvad ka discgolfis. Võistlused toimuvad teisel võistluspäeval valdavalt Kääriku Spordikeskuses. Parimaid autasustatakse õhtu lõpus nagu ikka Otepääl ööklubis Comeback.

Kõikide tänaste võistlustulemustega saab tutvuda SIIN