Posted by: admin

Talispartakiaadile andis avalöögi Linnatranspordi suusasprindivõit

Talispartakiaad’17 algas täna keskpäeval 100 m suusasprindi stardiga, kus võttis esikoha Tallinna Linnatranspordiameti sitke tiim. Suusasprinti sõideti klassikatehnikas ning teatevõistlusena neljastes võistkondades – iga osaleja pidi läbima 2x50m.

Eelsõidud kulgesid intrigeerivalt ning kuni viimase sõiduni hoidis finaalikohta endale Norma. Viimases sõidus tegi Kalev (koosseisus Jano Järvelaid, Taavi Tell, Tea Pärnik ja Piret Pärnik) päeva kiireima aja ja lükkas Norma tublid suusatajad aga sootuks finaalist välja.

foto: Kati Maripuu

Lõppvõistlusel üllatas pealtvaatajaid ning konkurente aga hoopis Tallinna Linnatranspordi võistkond (koosseisus Kadri-Ann Parmas, Pent Paalberg, Erti Paalberg ja Annika Vaher), kes oli finaali pääsenud vaid 0,03-sekundilise eduga Norma ees.

Esikoha eest käiski rebimine Tallinna Linnatranspordi ja Kalevi teatesõidutiimide vahel.

Linnatranspordi suusatajad ajastasid aga lõpusirutuse paremini, ankrumees lükkas jala kiiremini finišijoonele ja tiim noppiski esikoha!

Vaadates aga Facebookis ringlevat fotot rõõmsatest Kalevi sportlastest, saab öelda, et ka Kalev polnud oma teise koha toonud tulemuses sugugi mitte pettunud.

Swedbank (koosseisus Erko Virgepuu, Mare Ulp, Rait Pallo ja Triin Soha) võttis kindla kolmanda koha ning Danske (koosseisus Laura Maasik, Janika Apri, Meelis Rebane ja Tarvo-Jaan Rebane) neljanda.

Tulemusi vaadates võib julgelt tõdeda: nimekaimud-sugulased ühes võistkonnas tagavad suure tõenäosusega tiimile finaalikoha. Kokku osales Talispartakiaad’17 avaalal 21 võistkonda – seega oli konkurents krõbedam kui tänane talveilm. 100 m suusasprindi parimatele jagab õhtusel autasustamisel auhindu Kingitus.ee.

Esimene võistluspäev jätkub Otepääl ja Käärikul aga juba discgolfi ning mäesuusa- ja lumelauasõiduga. Suusasprindi täpseid tulemusi vaata SIIT!

Foto: Ivo Kraus