Posted by: admin

Talispartakiaad’17 võitis ülekaalukalt taas Swedbank!

Selle aasta esimene spartakiaad on Otepääl ja Käärikul oma lõpu saanud. Kokku 19 ala tulemusena teenis esikohakarika välja tiitlikaitsja Swedbank, kelle lõppskoor oli napilt üle 1000 punkti. 

Alasid, kus Swedbank sel Talispartakiaadil parim oli, on sedavõrd palju, et üleslugemine muutub keeruliseks! Kuldmedal pandi neile kaela mäesuusatamises ja lumelauasõidus, võimsussõidus ja Tehvandi tõusu sprindis, talijalgpallis ja talivõrkpallis.

Foto: Ardo Säks

Veel kaheksal (!) alal sai Swedbank käia vastu võtmas hõbemedalit ning neljal korral pronksmedalt. Ilmselt on Swedbankil sel aastal silme ees selge siht Eesti Sportlikema Ettevõtte edetabel kinni panna!

Ent vähemalt sama palju rõõmu toob see, et näeme esikolmiku teisel positsioonil seismas Kalevit.

Eelmisel firmaspordihooajal jäi nende parimaks tulemuseks poodiumi kolmas koht Kevadspartakiaadil, ent sel aastal on näha: Kalev ihkab võitu väga ning tiim on selleks kõvasti vaeva näinud. Tulemuseks hõbemedal ning võidutantsu keerutav suur roheline Draakon!

Ka kolmas koht andis põhjust rõõmustada, sest Danske Banki sportlased on jätkuvalt tasemel ning hoidsid stabiilselt väga tugevaid tulemusi ka eelmisel aastal. Kes on jõudnud juba unustada, siis meenutame – just Danske oli see, kes napsas endale möödunud hooajal Sügisspartakiaadi peavõidu!

Edetabeli neljandale kohale tuli sel korral Tallinna Linnatranspordiameti tiim ning viiendale Elisa. Suur aitäh ka kõigile osalejatele! Lõplikku üldarvestust saad näha SIIT!

Lähiajal saame juba teada, millise järjekorra panevad paika Talispartakiaadi skoorid Eesti Sportlikema Ettevõtte tabelis. Kokku osales Talispartakiaadil üle 16 Eesti ettevõtte koos ligi 450 töötajaga. Järgmine üritus firmaspordikalendris on Kevadspartakiaad 17.-21. aprillini, kus sulatame kõik koos lihased jääst!

Täname meie sponsoreid Kingitus.ee, Saint Gobain Glass Estonia, Swedbank, Ajakiri Sport, Atria (Maks ja Moorits), Äripäev, MyFitness, A. Le Coq, Postimees, Stihl, Marjamaa talu, Elisa, SportID, FIFAA, Dorpat Spa ja Tartu Tervisekliinik.