Posted by: admin

Talispartakiaad tuleb tõeliselt tiheda konkurentsiga

8.-10. märtsini Otepääl ja Käärikul toimuv Firmasportlaste Talispartakiaad tõotab sel aastal tulla eriti põnev ja tiheda konkurentsiga, sest võistlustele registreeris kokku 432 spordihuvilist. Jagame lugejatele pisut numbreid selle kohta, millised on kõige suurema osavõtuga alad.

Kõige populaarsemaks talialaks osutus seekord FIFAA Reesõit, millest võtab osa tervelt 380 firmasportlast! Mis on aga Talispartiakiaadi Reesõit?  Stardisignaali peale tuleb võistkonnal reega mäest alla sõita ja seejärel regi võimalikult kiiresti starti tagasi tuua. Võistlusdistants on ca 100 m mäest alla ja üles tagasi. Stardi- ja finišipaik on samas kohas mäe otsas.

Naistepäeva tähistamiseks peavad kõik võistkonna naisliikmed istuma ree peal kui rege lükatakse ümberpööramisalast finišisse! Saab kahtlemata olema üks vinge võiduajamine!

Vähemalt sama kõva andmine tuleb ka Kummikuhokis, kuhu on ennast kokku kirja pannud 315 julget spordihuvilist. Kummikuhoki turniir mängitakse Kääriku järve jääl. Mängus kasutatakse hokilitri asemel tennispalli ning jäähokiuiskude asemel on KOHUSTUSLIK kasutada kummikuid. Kes veel proovinud ei ole, siis otsi aga kummikud välja ja mine jää peale proovima. Ega see nii lihtne polegi, kui esmapilgul tundub! Kummikuhoki turniiri auhinnad on välja pannud Tartu Seikluspark.

Kohe näha, et firmasportlased peavad lugu ka laiast silmaringist, sest Äripäeva Mälumängust võtab tänavu osa 305 nutikat inimest. Mälumäng mängitakse kahes voorus: 10 küsimust I voorus ning 10 küsimust II voorus. Esimese vooru teema on sea aasta ning teise ploki teemaks on talisport. Iga õigesti vastatud küsimus annab 1 punkti. Poolikuid punkte ei jagata. II vooru järgselt esitatakse 1 lisaküsimus, mille vastuseid arvestatakse vajadusel üldparemusjärjestuses kohtade jagamisel.

SportID Lestadega lumejooks on samuti väga armastatud ala – selles lõbusas võistluses hakkavad mõõtu võtma 236 kanget ja kiiret firmasportlast. Lestadega lumejooks toimub Tehvandi Spordikeskuse legendaarse Tehvandi tõusu viimasel 50-meetrisel lõigul, mis teeb võistluse veel eriti magusaks!

Vaid loetud päevad on Talispartakiaadini jäänud, mistõttu soovitame kõigil juba varakult panna valmis enda keha ja vaim. Üks on kindel – lõbus saab olema kõigil!

Näeme Otepääl ja Käärikul!

 

NB! Talispartakiaadi autasustamised ja afterparty’d toimuvad reede (8.03) ja laupäeva (9.03) õhtutel algusega kell 22:00 ööklubis Comeback!

Sissepääs kella 23:00ni tasuta ning uksed avatud Firmasportlastele kell 21.45!

Reedel lahutavad meelt Genka ja Paul Oja

Laupäeval kütab klubi kuumaks Terminaator!