Posted by: EFL meedia

Talispartakiaad stardib Lõuna-Eestis

Kätte on jõudnud märtsikuu esimene nädal ning sellel nädalavahetusel stardib Eesti Firmaspordi Liidu Talispartakiaad ehk Eesti Ettevõtete Talimängud. 06.-08. märtsini kogunevad Lõuna-Eestis üle 500 firmasportlase pea 25 ettevõttevõttest. Talispartakiaadil selgitatakse välja parimad Eesti tegijad erinevatel võistlusaladel.

Ees on ootamas põnevust täis kolm võistluspäeva. Firmasportlased asuvad võistlema 22 erineval võistlusalal, millest kõik on omanäolised ja pakuvad osalejatele väljakutset. Esimesel võistluspäeval asuvad võistkonnad võistlema puusuusasprindis, lumelaua- ja mäesuusasõidus, discgolfis, Tehvandi tõusu sprindis ning ei puudu ka võistlusaladest alati humoorikas lestajooks. Teisel võistluspäeval selgitatakse välja parimad talirogainil, discgolfis, talvises kalapüügis, käärlingus, suusasõidus, talijalgpallis, kummikuhokis, talivõrkpallis, taliujumises, reesõidus ja mälumängus. Kolmas võistluspäev toob pinged lakke ning jagatakse viimased punktikohad laskesuusatamises, lumetennises, kastipanemises, uisutamises ja võimsussõidus. Võistlused peetakse maha Otepääl Tehvandi Spordikeskuses, Kääriku Spordikeskuses, Pühajärvel ja Väikese Munamäe Suusakeskuses. Parimaid autasustatakse iga võistluspäeva lõpus Otepääl ööklubis Comeback ning lõppkokkuvõtted Talispartakiaadist tehakse pühapäeval Ugandi Restos.

Talispartakiaadile registreerimine on veel avatud kuni 05. märtsini! Täpsemalt saab lugeda SIIN ning sealt kaudu saab ülesse anda ka enda ettevõtte ning meeskonna.