Posted by: EFL meedia

Suvine Kääriku ja kõrvetav Suvespartakiaadi teine päev

Teisel võistluspäeval leidus taas igaühele sobivaid huvitavaid ja väljakutsuvaid alasid. Päev kujunes emotsioonide rohkeks ja võistlejates kihas väga suur võistlusvaim, mida ergutasid tagant raja ääres olnud fännid!

Hommikut alustasime discgolfi ja kiikinguga. Tegelikult toimus discgolfi avapauk juba Suvespartakiaadi esimesel päeval, kuid nüüd tuli ainult asi lõplikult paika panna. Meeskondlikult parima tiitli teenis välja Tallinna Lennujaama Spordiklubi, teise koha Swedbank ja kolmanda koha Orkla Eesti. Samal ajal sai teoks mõõduvõtmine kiikingus. Kõige kõvemad kiikujad tulid sellel aastal Swedbank meeskonnast! Hommikujooksu ring oli täna ümber Kääriku järve ja see toimus muidugi mõista aja peale. Taaskord näitas tõsist ülekaalu meeskondlikus arvestuses Swedbanki tiim, kohe nende järel SEB ja kolmandal kohal Kääriku järve jooksul platseerus Elisa Spordiklubi.

Kääriku Spordikeskuse erinevatel palliplatsidel said firmasportlased proovile panna kõik oma oskused rannavõrkpallis ja tennises. Liivastel võrkpalliplatsidel võtsid meeskondliku esikoha Tallinna Lennujaama Spordiklubi, teise koha Swedbank ja kolmanda koha Postimees Grupp. Tennises mängisid oskused ja tugeva esitluse tegid ning meeskondliku esikoha võtsid Swedbank, teise koha HeatConsult OÜ ja kolmanda koha võitles välja Tallinna Lennujaama Spordiklubi. Peamaja ees võis kohata arutut puupulkade loopimist, kuid selline arvamine on kindlalt ennatlik, sest meie firmasportlased selgitasid välja tipptegijad Mölkkys. Tugeva esitluse ja taaskord tõestas oma ülekaalu Swedbanki võistkond, teisel kohal platseerus Tallinna Lennujaama Spordiklubi ning kolmas Telema AS.

Päeva üheks oodatuks alaks oli kindlasti grillimisevõistlus! Fantaasia oli piiritu ja ega tagasi siin enam ei hoitud, kohale oli toodud isegi autogrill – see juba on klass omaette! Kes skooris parima maitseelamuse eest suurimad tiitlid, seda tšekka meie tulemuste lehelt. Täna kõige vesisemaks alaks osutus ühehäälselt SUP’i kross. Parima meeskondliku tulemuse tõid sellelt alalt endale koju Swedbanki esindus, teise koha saavutasid Elisa Spordiklub ja kolmanda koha skooris Borealis Holding OÜ. Kuuma ilmaga oli täiesti ideaalne veidi jahutust pakkuda! Võistluspäev aga jätkus ning oli aeg välja otsida maastikuratta varustus ja õigeks ajaks starti minna! Kõikide vanuseklasside arvestuses võttis tugeva esikoha Elisa Spordiklubi, teisel kohal Swedbank ning kolmas AS Norma. Kindel on see, et meeskonnad Suvespartakiaadile käega lööma ei tulnud, sest kaks ala oli veel laupäevases võistluskavas ees – rammumehe finaal ning viimase mehe teatejooks. Rammumehe finaalides ei olnud vastast meeskondlikult vastast Swedbankile, teisel kohal platseerus Elisa Spordiklubi ning kolmas Orkla Eesti. Õhtu lõpuks jõudis kätte üks segasemaid alasid Suvespartakiaadi võistluskavas. Jah, on aeg taas hakata liduma elu eest, et viimase mehe jooksul võit skoorida! Võidukalt pidas vastu Swedbanki meeskond (Aigar Mäesepp, Ardo Pajur, Hannula-Katrin Pandis, Laura Maasik, Henri Kaarma), teisele kohale kihutas ennast Elisa Spordiklubi (Jaanika Parts, Mai Kraft, Jano Järvelaid, Rauno Liitmäe, Ergo Veedler) ja kuni lõpuni pingutas ka AS Norma, kes teenis kolmanda koha oma meeskonnaga (Rainer Bachman, Edit Kannel, Tanel Kannel, Keit Reitel, Andrus Vaarik).

Homsest hommikut alustame väljakutseid pakkuva kastipanemisega ning seejärel paneme viimasel võistluspäeval orienteerumise oskused proovile rogainis. Seejärel ootab meid veel tänavahoki, kanuuralli, crossfiti finaalvõistlused, köievedu, teateujumine ning seejärel juba võtame Suvespartakiaadi kokku ja kuulutame välja selle suve parimad firmasportlased ja ettevõtted!

Kõikide võistlustulemustega saab tutvuda SIIN ning galeriid tšekka SIIT

https://youtu.be/FnPrIQNgv5s